Cartusia 1923 wciąż bez przegranej - na własnym boisku pokonała Gedanię 1922 Gdańsk

nadesłane/Cartusia 1923
W miniony weekend Cartusia 1923 rozegrała swój czwarty mecz w nowym sezonie. Dzięki dwóm celnym strzałom Marka Dawidowskiego niebiesko-biało-czarni przedłużyli swoją serię zwycięstw i wciąż utrzymują się na szczycie tabeli.

Cartusia 1923 Kartuzy pokonała na własnym boisku Gedanię 1922 Gdańsk 2:0. Obie bramki dla kartuzian strzelił wychowanek klubu Marek Dawidowski, który zapewnił swojej drużynie prowadzenie już w ósmej minucie spotkania, powiększając tę przewagę zaledwie kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. W efekcie podopieczni Błażeja Adamusa kontynuują serię samych zwycięstw, pozostając współliderami tabeli IV ligi.