KS Kamienica Królewska - Portowiec Gdańsk 4:0 (1:0), hat-trick Michała Kitowskiego [ZDJĘCIA]

KS Kamienica Królewska - Portowiec Gdańsk 4:0 (1:0) - zdjęcia z meczu klasy okręgowej, 9.11.2014 r. B. Cirocki
KS Kamienica Królewska wygrał pewnie z Portowcem Gdańsk 4:0 (1:0) w meczu 13 kolejki I grupy piłkarskiej klasy okręgowej. Trzy razy na listę strzelców wpisał się Michał Kitowski.

Trzecie z rzędu zwycięstwo, a drugie w rozmiarze 4:0 odniosła Kamienica Królewska w klasie okręgowej. W 13 kolejce beniaminek z gminy Sierakowice nie dał szans Portowcowi Gdańsk.

Gospodarze byli stroną przeważającą i do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Michała Kitowskiego. Drugą połowę podopieczni Andrzeja Klamana zaczęli nerwowo, ale z czasem opanowali sytuację i zdominowali rywala. Przewagę na gole przełożyli w ostatnich minutach - Michał Kitowski wykończył dośrodkowania skrzydłowych, a solową akcją popisał się Mikołaj Kowalski.

Po 13 kolejkach Kamienica awansowała na czwarte miejsce w tabeli, Portowiec jest dziesiąty.

KS Kamienica Królewska - Portowiec Gdańsk 4:0 (1:0)

Bramki: Michał Kitowski 3 (25, 81, 85), Mikołaj Kowalski (83).

Kamienica: Czekirda - Szmytke, Ustowski, Kitowski, Klaman - Żabiński, Kowalski, Cyman, Grota, Szutenberg (84 Dobek) - Kitowski.