GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy 7:0 (2:0) w meczu I grupy klasy okręgowej [ZDJĘCIA]

Bartosz Cirocki
GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy 7:0 (2:0)
GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy 7:0 (2:0) B. Cirocki
GKS Sierakowice pokonał Wietcisę Skarszewy 7:0 (2:0) w meczu 13 kolejki I grupy klasy okręgowej. Hat tricka ustrzelił Artur Formela.

Bardzo dobry mecz rozegrał GKS Sierakowice z Wietcisą Skarszewy. Praktycznie przez 90 minut miejscowi zawodnicy kontrolowali wydarzenia na boisku, byli skuteczni i dzięki temu odnieśli wysokie zwycięstwo. Zespół ze Skarszew nie był w stanie w żaden sposób przeciwstawić się rywalom.

Do przerwy podopieczni Marcina Ratke prowadzili 2:0 po trafieniach Artura Formeli i Damiana Kolke. Po zmianie stron rozstrzelali się na dobre i zaaplikowali rywalom kolejne pięć bramek. Dwie z nich zdobył Artur Formela, który skompletował w ten sposób hat tricka.

To najwyższe ligowe zwycięstwo żółto - czarnych w tym roku.

Na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej Sierakowice zajmują siódme miejsce w tabeli, Wietcisa jest trzynasta.

Bramki: Artur Formela 3 (15, 53, 84), Jakub Kolke 2 (35, 56), Maciej Jóskowski (76), Adam Kordyl (88).

Sierakowice: Babiński - Hejden, Gliszczyński, Ksiuk, Gilmajster (70 Sychta) - Bulczak, Hinca, Dunst - Kąkol (58 Kordyl), Formela, Kolke (70 Jóskowski).