MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kobiety o tych imionach są najgorszymi żonami. Jakie imiona znalazły się na liście? Astrolodzy wskazują przykłady. Kto jest liście?

KK
Czy po imieniu można stwierdzić, że dana osoba będzie dobrą lub złą żoną? Zdaniem astrologów i ezoteryków tak, choć opinie są podzielone. Kto znalazł się na liście? Szczegóły w galerii ▶
Czy po imieniu można stwierdzić, że dana osoba będzie dobrą lub złą żoną? Zdaniem astrologów i ezoteryków tak, choć opinie są podzielone. Kto znalazł się na liście? Szczegóły w galerii ▶ Pixabay.com / zdjęcie ilustracyjne
Czy po imieniu można stwierdzić, że dana osoba będzie dobrą lub złą żoną? Ezoterycy uważają, że każde z imion niesie za sobą pewne cechy, które predysponują do bycia dobrym współmałżonkiem. Z tą opinią zgadzają się astrolodzy, także potwierdzając znaczenie imienia potencjalnej kandydatki do zawarcia związku małżeńskiego. Sprawdź listę imion, na które powinno się lub trzeba uważać.

Na te kobiece imiona trzeba uważać. Sprawdź, czy będziesz na liście w galerii

Czy imię kobiety może mieć wpływ na to, czy dana kandydatka nadaje się na żonę? Zdaniem astrologów tak. Zdaniem ekspertów już w imieniu możemy odnaleźć cechy, które sprawiają, że dana osoba będzie przejawiać zachowania obce dla innych imion.

Kto z nas choć raz w swoim życiu nie zastanawiał się nad tym, dlaczego jego imię jest takie, a nie inne. Czy inne imię lepiej by do nas pasowało? O tym, jak się nazywamy, decydują nasi rodzice.

Najczęściej imię wybierane jest na bazie skojarzeń, często z tym, co dobrze wspominamy lub z osobami, które przywołują u nas pozytywne emocje. Zdarza się również, że dzieciom nadaje się takie imię, aby zawczasu uniknąć cech, które są dla nas obce, czy też odpychają nas od danego imienia.

Teorie te potwierdzają astrolodzy, którzy nie tylko dopatrują się znaczenia w imieniu, ale również i w znaku zodiaku. Bardzo często bowiem można zestawić popularność danego imienia z konkretnym miesiącem, a co za tym idzie ze znakiem zodiaku.

Lista imion, jaka znalazła się w materiale, to jedynie próba odgadnięcia znaczenia poszczególnych imion. To, co zapisane jest w gwiazdach, nie musi oznaczać tego, kim tam naprawdę jesteśmy.

A jakie są wasze doświadczenia? Jakie imiona przywołują u was pozytywne emocje, a jakie powodują poczucie zdenerwowania.

Polecjaka Google News - Dziennik Bałtycki
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Roland Garros - czy Świątek uźwignie presję?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na kartuzy.naszemiasto.pl Nasze Miasto