Bezbramkowy remis Cartusii w meczu z Czarnymi Pruszcz Gdański

nadesłane/Cartusia 1923 Kartuzy
Wynikiem 0:0 zakończył się sobotni pojedynek kartuzian z Czarnymi Pruszcz Gdański. Obie drużyny miały okazje na zdobycie gola, jednak żadnej akcji nie udało się celnie wykończyć.

Piłkarze Cartusii 1923 Kartuzy bezbramkowo zremisowali w sobotnim meczu na wyjeździe z Czarnymi Pruszcz Gdański. Drużyna z Kartuz posiadała optyczną przewagę, dłużej utrzymywała się przy piłce, aczkolwiek to gospodarze wręcz otarli się o zwycięstwo. W pierwszej połowie Czarni nie wykorzystali rzutu karnego, a w sytuacji sam na sam obili słupek. W drugiej połowie więcej sytuacji bramkowych stworzyli sobie piłkarze Cartusii, ale nie potrafili skutecznie wykończyć tych akcji.

W efekcie kartuzianie pozostają wiceliderem I grupy klasy okręgowej, jednak szanse na awans są już znikome. Prowadzący MKS Władysławowo ma sześć punktów przewagi nad Cartusią, a do końca zmagań pozostały tylko trzy kolejki.

Składy drużyn sobotniego spotkania:

GKS Cartusia 1923 Kartuzy: Babiński - Ochoa Pineiro, Kuss, Raulin, Wenta - Rypel, Bodzak (kpt.), Toporek, Piór, Kitowski - Kazubowski
Rez.: Leyk - Konkol, Dejk, Adamczyk

MKS Czarni Pruszcz Gdański: Majchrzak - Pelowski, Kuzio, Możejko (22’ Łapński, 46’ Poźniak), Majsak, Zawada, Lewczuk, Brzoska (90+2’ Kołodziej), Guzowski, Wojczuk, Malinowski (65’ Malinowski)
Rez.: Szymczuk - Łapiński, Kołodziej, Poźniak, Lewandowski, Kaleciński

(info: nadesłane/Cartusia 1923 Kartuzy)