Noe Wolski i Paweł Janzen ze srebrnymi medalami Pucharu Polski w Zapasach w Wałbrzychu

Lucyna Puzdrowska
Noe Wolski i Paweł Janzen wywalczyli srebrne medale podczas Pucharu Polski w zapasach w stylu klasycznym. GKS Cartusia Kartuzy
Jak informuje Gminny Klub Sportowy Cartusia Kartuzy, podczas Pucharu Polski w Zapasach Klasycznych, który rozgrywany był w Wałbrzychu, srebrne medale zdobyli dwaj juniorzy Cartusii - Noe Wolski i Paweł Janzen.

W Wałbrzychu rozegrano Puchar Polski w Zapasach Klasycznych

Jak informuje GKS Cartusia Kartuzy, dwa bardzo cenne srebra zdobyli kartuzianie walczący w Wałbrzyskim PP Juniorów. Jak dodają działacze Cartusii, medale tym cenniejsze, jeśli wziąć pod uwagę, że obaj - Noe Wolski i Paweł Janzen, obecnie należą do młodszych kategorii wiekowych, niż te, w których walczyli w Wałbrzychu.

W zawodach wystąpili również Oliver Dobka ( kat. 55 kg), który zajął 7. miejsce i Karol Niklas (kat. 72 kg), który uplasował się na pozycji 13.

Srebrne medale Pucharu Polski zdobyli Noe Wolski (kat. 72 kg) i Paweł Janzen (kat. 130 kg).

W Wałbrzychu wystartowały reprezentacje 27. klubów. GKS Cartusia uplasowała się na 7-8 pozycji. Zawodników wspierał trener Bartłomiej Pryczkowski.