Znasz kogoś o wielkim sercu? Zgłoś go! Komputronik ogłasza plebiscyt na najgrzeczniejszego człowieka

Materiał promocyjny Komputronik
Rozpoczęły się najbardziej oryginalne poszukiwania w sezonie świątecznym 2023. Komputronik chce znaleźć i przekazać pokaźny podarunek… najgrzeczniejszej osobie na świecie. Na człowieka o wielkim sercu, który według jury zasłużył na to zaszczytne miano, czeka 10 tysięcy złotych. Znasz kogoś w swojej lokalnej społeczności, kto jest godny tego tytułu? Możesz odwdzięczyć się za jej lub jego dobroć i poświęcenie dla innych, zgłaszając go w plebiscycie.

Kim tak naprawdę są dobrzy ludzie?

Dobrych ludzi jest na świecie wielu, także w Twojej najbliższej okolicy. To między innymi nasi przyjaciele, sąsiedzi, członkowie organizacji pozarządowych oraz wolontariusze i działacze lokalnych stowarzyszeń i grup nieformalnych. Oni na co dzień pomagają innym, a teraz my możemy pomóc im.

„Chcemy właśnie w okresie świąt zwrócić uwagę na tych, którzy swój czas, a czasem nawet sporą część życia, poświęcają dla innych. Szukamy osób wyjątkowych, dobrych i zwyczajnie grzecznych. Liczymy też na to, że każda historia będzie inspiracją dla innych do dawania dobra” – opisuje Karolina Pietz Drapińska, Dyrektor Marketingu i PR Komputronik.

W tym wyjątkowym plebiscycie poszukujemy więc człowieka o wielkim sercu. Szczęśliwcowi, wybranemu ze zgłoszeń, Komputronik przekaże prezent w postaci 10 000 złotych. Na specjalne wyróżnienie od firmy może liczyć również osoba zgłaszająca.

„Najgrzeczniejszy człowiek wcale nie musi robić wielkich rzeczy. Wystarczy, że na przykład naprawi babci telewizor, bo znowu “coś jej się kliknęło” albo jak zawsze odbierze telefon od przyjaciela, który po prostu potrzebuje z kimś pogadać. To może być kumpel z ławki, który chętnie dzieli się notatkami albo przyjaciółka, która nawet o kwiatki potrafi zadbać tak dobrze, że każda roślinka jest zawsze regularnie podlewana” - Podsumowuje Karolina Pietz Drapińska.

W nominacji oceniany będzie opis osoby zgłaszanej, ale i kreatywność samego zgłoszenia. Każda historia musi być dobrze i ciekawie udokumentowana, a osoba zgłaszana powinna być postacią niebudzącą wątpliwości. Zgłoszenie, w specjalnym formularzu opisującym zasługi nominowanych osób, można znaleźć na stronach Komputronik. Poszukiwania trwają do 22 grudnia, a rozstrzygnięcie plebiscytu na najgrzeczniejszego człowieka na świecie planowane jest na przełom stycznia i lutego 2024.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Znasz kogoś o wielkim sercu? Zgłoś go! Komputronik ogłasza plebiscyt na najgrzeczniejszego człowieka - Portal i.pl

Wróć na kartuzy.naszemiasto.pl Nasze Miasto