Zawodniczki Cartusii w świetnej formie na Arena Grand Prix Puchar Polski w Warszawie - Paulina Burdon dwukrotnie na podium

nadesłane/GKS Cartusia Kartuzy
Kolejny Puchar Polski i kolejne dobre wyniki zawodniczek Cartusii. Paulina Burdon, Michalina Grzech i Amelia Skorowska rywalizowały w miniony weekend na 50-metrowej pływalni w Warszawie. Podobnie jak dwa tygodnie wcześniej tylko Paulina stanęła na podium (choć teraz dwukrotnie), niemniej wszystkie trzy zanotowały bardzo dobre wyniki.

W dniach 10-11 kwietnia w Warszawie odbyły się kolejne zawody pływackie z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski. Ponownie do rywalizacji stanęły trzy zawodniczki GKS Cartusii Kartuzy - Paulina Burdon, Michalina Grzech i Amelia Skorowska.

Tak jak dwa tygodnie wcześniej podium zdobyła jedynie Paulina Burdon, choć tym razem dwukrotnie - na 50 i 100 m stylem grzbietowym. Tuż za nią w obu tych konkurencjach uplasowała się Michalina Grzech, z kolei Amelia Skorowska wywalczyła 5. miejsce na 200 m stylem klasycznym.

Zawodniczki, startując w Warszawie, realizowały plan przygotowań do Mistrzostw Polski 14-nastolatków, które odbędą się na początku lipca w Olsztynie.