Wędkarze z WKS Kaszub w Somoninie na podium Grand Prix Okręgu Gdańskiego PZW

Lucyna Puzdrowska
Reprezentacja WKS Kaszub na podium w Grand Prix Okręgu Gdańskiego PZW.
Reprezentacja WKS Kaszub na podium w Grand Prix Okręgu Gdańskiego PZW. WKS Kaszub
W niedzielę, 27 sierpnia na rzece Wiśle, na wysokości miejscowości Steblewo, rozegrane zostały trzecie zawody cyklu spinningowego Grand Prix Okręgu Gdańskiego PZW. Silną reprezentację wystawił Wędkarski Klub Sportowy "Kaszub" w Somoninie. Trzech somonińskich wędkarzy zajęło podium, dwóch innych 4. i 5. miejsce w klasyfikacji końcowej.

Do zawodów zgłosiło się 32. zawodników, a wystartowało łącznie 27. spinningistów, w tym bardzo liczna reprezentacja Klubu Wędkarstwa Sportowego KASZUB z Somonina.

W pierwszej dziesiątce zameldowało się aż pięciu zawodników z "Kaszuba" i to na pierwszych pięciu pozycjach. Zwyciężył Wojciech Gradowski z wynikiem 2.200 pkt. Drugie miejsce zajął Łukasz Chmielewicz z wynikiem 2.040 pkt, a trzeci był Wojciech Gillmeister z wynikiem 1.880 pkt.

W pierwszej piątce zmieścili się jeszcze Jarosław Gusman i Leszek Domalewski.