Turniej Piłki Nożnej w Grzybnie. Kalkowski lepszy od Markbudu [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Orlika w Grzybnie
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Orlika w Grzybnie fot. ze zbiorów organizatorów
Osiem drużyn przystąpiło do rywalizacji w pierwszym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Orlika w Grzybnie. Zwyciężył zespół Kalkowski, w finale pokonując Markbud.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Orlika w Grzybnie rozpoczął się od meczów eliminacyjnych w dwóch grupach. Po dwie najlepsze awansowały do fazy pucharowej.

W półfinałach ekipa Auto Części Seba przegrała 0:1 z Kalkowskim, a Markbud Grzybno pokonał 5:0 Forbiz Kartuzy.

W finałowym spotkaniu Kalkowski pokonał Markbud 2:0 i zgarnął najcenniejsze trofeum.

Królem strzelców został Patryk Więckiewicz (Markbud), najlepszym zawodnikiem był Marcin Kolka (Kalkowski), a najlepszym bramkarzem uznano Kajetana Pytkę (Kalkowski).

Turniej zorganizował sklep Auto Części Seba w Kartuzach przy współpracy stowarzyszenia KSS Sokół, miasta Kartuzy oraz sponsorów.