Sportowiec i Trener Roku 2013 w Powiecie Kartuskim - 61 plebiscyt Dziennika Bałtyckiego [WYNIKI]

Bartosz Cirocki
Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Kartuskiego 2012 - Sławomir Lipkowski odbierający nagrodę podczas gali w TVP Gdańsk
Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Kartuskiego 2012 - Sławomir Lipkowski odbierający nagrodę podczas gali w TVP Gdańsk archiwum DB
Udostępnij:
Dobiegł końca 61 plebiscyt sportowy “Dziennika Bałtyckiego” organizowany wespół z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego na etapie lokalnym. Wyłonieni zostali Najpopularniejszy Sportowiec i Najpopularniejszy Trener 2013 Roku w Powiecie Kartuskim. Poniżej końcowe wyniki głosowania.

Poniżej przedstawiamy listę osób nominowanych do tytułów. To sportowcy, którzy w mijającym roku odnieśli spektakularne sukcesy i cieszą się wyjątkową sympatią.

Sportowiec Roku

W tym roku po raz pierwszy prosimy kibiców o uhonorowanie także tych, którzy najczęściej stoją w cieniu swoich podopiecznych, ale mają ogromny wkład w każde ich osiągnięcie - trenerów. W obu kategoriach są przedstawiciele dyscyplin indywidualnych i zespołowych.

Trener Roku

Każdemu należą się słowa uznania, ale tylko dwie osoby mogą zdobyć tytuły najpopularniejszych. Zapraszamy do ich wskazania poprzez SMS-owe oddawanie głosów na swoich faworytów, zgodne z poniższą instrukcją. Triumfatorów poznamy 29 listopada.

Zwycięzcy powiatowego etapu głosowania otrzymają dyplomy i pamiątkowe zegarki, a przede wszystkim awansują do pomorskiego finału plebiscytu. Od 2 grudnia, spośród powiatowych laureatów, Czytelnicy wybiorą najpopularniejszego sportowca i trenera na Pomorzu.

W głosowaniu regionalnym laureaci z każdego powiatu zachowają głosy zdobyte wcześniej w pierwszym etapie plebiscytu. Na najpopularniejszych czekać będą prestiżowe tytuły i nagrody finansowe. Niezależnie od tych wyborów, kapituła plebiscytu, jak co roku, wybierze Sportowca Roku 2013.

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone 3 stycznia podczas uroczystej gali, która będzie transmitowana na żywo na antenie Telewizji Gdańsk.

Australian Open nie dla Djokovicia, jakie szanse mają Polacy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie