Sporting Leźno - Start Mrzezino 1:3 (0:3) [ZDJĘCIA]

Sporting Leźno - Start Mrzezino 1:3 (0:3) - zdjęcia z meczu
Sporting Leźno - Start Mrzezino 1:3 (0:3) - zdjęcia z meczu bc
W spotkaniu 7 kolejki klasy okręgowej Sporting Leźno przed własną publicznością przegrał ze Startem Mrzezino 1:3 (0:3). Po tym meczu gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, goście awansowali na dziesiątą pozycję.

Sporting nie zdołał odnieść pierwszego zwycięstwa w tym sezonie okręgówki, Start z kolei zdobył cenne trzy punty pozwalające mu oddalić się od strefy spadkowej.

O losach pojedynku zadecydowało nieco ponad 20 minut pierwszej połowy. Piłkarze Startu wykorzystali błędy rywali i trzy razy trafili do siatki - dwa razy ta sztuka udała się Markowi Pieperowi, raz Markowi Kwaśnikowi.

To ustawiło przebieg spotkania. Na drugą połowę gospodarze wyszli już bez wiary. Przywróciła im ją ładna bramka zdobyta głową przez Krzysztofa Bazichowskiego, ale na powalczenie choćby o punkt było już za późno.

Sporting Leźno - Start Mrzezino 1:3 (0:3)

Bramki: Krzysztof Bazichowski (81) - Marek Pieper 2 (14, 20), Marek Kwaśnik (35).

Sporting: Skrzyński - Kuszelewicz, Miąskowski (46 Bazichowski), Lipkowski, Witos (76 Makurat) - Łazuta (63 Nagórski), Cyperski, Bławat, Szwed (60 Duda), Lach - Buraczewski.

Start: Zelewski - Kultys, Gołdyn (65 Proena, 68 Bigott), Rybandt, Nikrandt, Sobczyński (55 Rosin), Kwaśnik, Bieszk, Ciesielski (65 Styn), Cejnowa, Pieper.