Runda wiosenna 2016/2017 - mecz GKS Przodkowo - Chemik Bydgoszcz dał 3 punkty gospodarzom ZDJĘCIA

Janina Stefanowska
Właśnie pada decydująca o zwycięstwie bramka dla GKS Przodkowo
Właśnie pada decydująca o zwycięstwie bramka dla GKS Przodkowo Janina Stefanowska
Mecz GKS Przodkowo - Chemik Bydgoszcz rozpoczął rewanżową rundę III ligi bałtyckiej 2016/2017. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. W drugiej połowie zwycięstwo wisiało na włosku, gdyż rywale zremisowali 2:2. Drugi gol Łukasza Stasiaka w tym meczu dał Przodkowu zwycięstwo 3:2

Mecz GKS Przodkowo - Chemik Bydgoszcz 3:2 (1:0)
Bramki dla Przodkowa strzelili: Przemysław Szur, Stanisław Stasiak (2)