Przodkowo. Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w Futsalu U-20 [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Przodkowo - turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w Futsalu U-20, 11.11.2014 r. B. Cirocki
W Przodkowie rozegrano turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w Futsalu U-20. Awans do finałów zdobył Mściwoj Kartuzy, na tym etapie przygodę z rozgrywkami zakończył FC Kartuzy.

Hala widowiskowo - sportowa w Przodkowie była areną jednego z siedmiu turniejów eliminacyjnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii do 20 lat. Do walki o dwa premiowane awansem miejsca przystąpiło pięć ekip, w tym gospodarze z Mściwoja Kartuzy oraz drugi zespół z powiatu - FC Kartuzy (dawne HP).

Turniej wygrał Mściwoj, który zanotował trzy zwycięstwa i jeden remis. Na drugie miejsce premiowane awansem szanse miał FC Kartuzy, ale w decydującym spotkaniu uległ ekipie TAF Toruń.

Ostatecznie zespół Tomasza Aftańskiego sklasyfikowany został na czwartym miejscu. Mściwoj prowadzony przez Macieja Osłowskiego pojedzie natomiast na turniej finałowy, który odbędzie się w grudniu w Unisławiu.

Zespół zagrał w składzie: Maciej Arndt oraz Cezary Gawron, Mikołaj Kreft, Paweł Bork, Sebastian Hinca, Maciej Dunst, Maciej Młyński, Jakub Kąkol i Kamil Gorczyca. Zabrakło czterech graczy, którzy powinni wzmocnić drużynę na finały: Kewina Sidora, Daniela Górskiego, Jakuba Górskiego i Dominika Nurka.