Powiatowe derby w Kartuzach. KS Radunia pokonał GKS Cartusię 1923 ZDJĘCIA, WIDEO

Janina Stefanowska
Mecz na kartuskim stadionie GKS Kartuzy 1923 - KS Radunia zakończył się wynikiem 0:3. A taki właśnie obstawiał wójt Tomasz Brzoskowski. Kibice liczyli na więcej goli.

Cartusia 1923 Kartuzy - Radunia Stężyca 0:3 (0:2)

Pierwsza bramka padła w 26 minucie a jej autorem był Damian Kugiel. Do przerwy raz jeszcze goście cieszyli się z gola, a strzelił go Artur Formela w 43. minucie. I raz jeszcze wpakował piłkę do siatki przeciwnika w 60 minucie.

Składy drużyn
Cartusia: Małkiński - Sienkiewicz, Pilichowski (46’ Wołoszyk), Adamkiewicz, Iwański- Bielicki, Toporek (70’ Sierszyński), Giec, Siłkowski (63’ Piór), Niedźwiecki (63’ Paninski) - Dampc

KS Radunia: Kotłowski - Domaschke Ch., Karasiński, Klawikowski, Gębiś (85’ Olszewski), Kulwikowski, Wysiecki (73’ Mejer), Kaszuba, Formela (77’ Stencel), Łuczak, Kugiel (61’ Troka)

Mecz sędziowali:
Kuczkowski Mariusz – główny,
Grzywacz Patryk – asystent,
Augustjański Szymon – asystent;

15 sierpnia KS Radunia gościć u siebie będzie Bytovię Bytów - mecz o godz. 15, zaś o godz. 17 Cartusia zagra w Kolbudach przeciwko miejscowemu klubowi GKS Kolbudy.