Młodzieżowe Mistrzostwa Polski na Torze. Szymon Sajnok mistrzem Polski

Szymon Sajnok torowym mistrzem Polski juniorów  w wyścigu punktowym
Szymon Sajnok torowym mistrzem Polski juniorów w wyścigu punktowym fot. ze zbiorów Cartusii Kartuzy
Dobre wieści napływają z Torowych Mistrzostw Polski w Pruszkowie. Zawodnicy z powiatu kartuskiego wywalczyli już dwa złote medale - indywidualnie triumfował Szymon Sajnok, drużynowo Natalia Nowotarska.

W dniach 24 - 27 maja w Pruszkowie odbywają się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Torowym. Zawodnicy z powiatu kartuskiego mają już na koncie sukcesy.

Szymon Sajnok z GKS-u Cartusii Kartuzy sięgnął po mistrzostwo Polski w indywidualnym wyścigu punktowym juniorów.

Złoty medal wywalczyła też Natalia Nowotarska, mieszkająca w gminie Przodkowo zawodniczka UKS-u Limaro Kórnik. Wraz z klubową drużyną, wespół z Natalią Radzicką, Nikol Płosaj i Viktorią Zegleń, stanęła na najwyższym stopniu podium drużynowego wyścigu na 4000 m.