Mistrzostwa Polski Koszykarek U - 14 w Sierakowicach. Brązowy medal dla Bat-u, Sokołów mistrzem

bc
Zakończyły się już Mistrzostwa Polski Kobiet U-14 w Koszykówce w Sierakowicach. Gospodynie turnieju finałowego z Batu osiągnęły wielki sukces - co prawda nie udało się dotrzeć do finału, ale zwyciężyły w meczu o trzecie miejsce i zdobyły brązowe medale. Mistrzem zostały młodziczki z Sokołowa Podlaskiego, które w finale pokonały rywalki z Sosnowca.

Półfinały
KS BAT Sierakowice - KS JAS-FBG Sosnowiec 33 : 61 (6:13, 7:20, 7:12, 13:16)
MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 64 : 24 (14:2, 24:6, 11:10, 15:6)

Mecz o 7 miejsce
VBW GTK Gdynia - KKS Olsztyn 68 : 50

Mecz o 5 miejsce
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - WKK Wrocław

Mecz o III miejsce
KS BAT Sierakowice - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 50:43 (11:17, 18:10, 13:11, 8:5)

Finał
KS JAS FBG Sosnowiec - MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski 37:59 (6:14, 11:13, 15:10, 5:22)