Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Medale mistrzostw Polski zapaśników i kolarzy Cartusii Kartuzy

bc
Reprezentanci Cartusii Kartuzy wywalczyli w ten weekend trzy medale mistrzostw Polski - na podium stawali zapaśnicy i kolarki.

W rozegranych w Radomiu Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Klasycznym kartuzianie zdobyli dwa brązy. Wywalczyli je Edward Barsegjan (60 kg) oraz Krystian Formela (84 kg).

Mistrzem Polski w wadze 66 kg został Edgar Melkumov - wychowanek Cartusii, obecnie walczący w barwach klubu AKS Piotrków Trybunalski. Brązowy medal w kat. 120 kg zdobył inny dawny kartuzianin Seweryn Szreder, dziś AZS AWF Warszawa.

Kolejne trofeum mistrzostw Polski dla sekcji kolarskiej Cartusii wywalczyły Weronika Lorkowska i Agata Drozdek - zajęły trzecie miejsce w kategorii juniorem młodszych w jeździe na czas podczas Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym w Jeździe Drużynowej i Dwójkami.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani