Mecz GKS Cartusia - Drawa Drawsko Pomorskie 4:2

(J.S.)
Zwycięstwem 4:2 zakończył się niedzielny mecz GKS Cartusia przeciwko Drawie Drawsko Pomorskie na własnym stadionie w Kartuzach.

Pierwszą bramkę, już w 5 minucie strzelił Artur Fotela, w 36 minucie wyrównał Grzegorz Wawreńczuk.
Kolejny raz Cartusia objęła prowadzenie w 39 minucie za sprawą Macieja Kieruzela. Na kolejne bramki trzeba było poczekać do drugiej połowy meczu. Obie, w 50 minucie i 2 minuty później strzelił Patryk Brzeski. Goście odpowiedzieli w 74 minucie ostatnim golem tego meczu.
Przy wtórze dopingu garstki wiernych kibiców kartuzianie atakowali bramkę przeciwnika do końca, a po meczu odtańczyli na murawie swój taniec zwycięstwa.

GKS Cartusia Kartuzy – Drawa Drawsko Pomorskie 4:2 (2:1)
Bramki: Artur Formela (5), Maciej Kieruzel (39), Patryk Brzeski (50, 52)
Skład: Kopka, Wiech, Karasiński, Gładczyk, Kieruzel, Dawidowski (84 Kowalkowski), Puczyński, Dominik Nurek (86 Sidor), Brzeski, Hejden (69 Domjan), Formela (80 Bork)