Mecz 1/8 Halowego Pucharu Polski. Budmax Przodkowo odpada po ambitnej grze ZDJĘCIA, WIDEO

Janina Stefanowska
Po dwóch godzinach emocjonującego meczu 1/8 Halowego Pucharu Polski po rzutach karnych odpadł Budmax Przodkowo. Drużyna przegrała na rzuty karne. Ostatni wykonywany przez przodkowian karniak obronił bramkarz AZS UG - Jacek Burglin.

Mecz Budmax Przodkowo - AZS UG Gdańsk
W drugiej połowie prowadzenie na kwadrans przed końcem meczu objęła drużyna gości. Mecz zakończył się remisem 3:3. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, było 4:4. Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę meczu. Pechowo Maciej Arndt, bramkarz Budmaksu Przodkowo doznał kontuzji w drugiej części dogrywki. Rzutów karnych bronił już jego zastępca - Łukasz Jankowski. W trzeciej serii karniaków rzut obronił Jacek Burglin, bramkarz AZS Gdańsk. Niewykorzystany przez przodkowian rzut karny dał zwycięstwo i awans do 1/4 HPP gościom - AZS UG Gdańsk.