KS Chwaszczyno - GOSRiT Wikęd Luzino 2:2 (1:2) w hicie IV ligi [ZDJĘCIA]

KS Chwaszczyno - Wikęd Luzino 2:2 (1:2) - zdjęcia z meczu IV ligi
KS Chwaszczyno - Wikęd Luzino 2:2 (1:2) - zdjęcia z meczu IV ligi bc
Podziałem punktów zakończył się pojedynek czołowych drużyn IV ligi, czyli spotkanie KS Chwaszczyno - GOSRiT Wikęd Luzino. Na podium tabeli utrzymane zostało status quo - drugi KS ma wciąż cztery punkty przewagi nad rywalami.

Najciekawiej zapowiadający się mecz 28 kolejki IV ligi mógł się podobać kibicom - stał na wysokim poziomie i nie zabrakło emocji.

Gospodarze przespali pierwsze kilkanaście minut i srogo za to zapłacili. Najpierw do siatki trafił Rutkowski, potem z połowy boiska uderzył Wicki, Falkowski popełnił błąd i zrobiło się 0:2.

- Nie takie straty odrabialiśmy - krzyknął do kolegów Czuk i gospodarze wzięli się do roboty. Przed przerwą ładną akcję wykończył Dempc, a po zmianie stron do siatki trafił Mitura.

Dla Chwaszczyna taki wynik oznacza kontynuację wiosennej passy spotkań bez porażki, ale też trzeci z rzędu remis. Wikęd nie przegrał od pięciu meczów.

KS Chwaszczyno - GOSRiT Wikęd Luzino 2:2 (1:2)

Bramki: Łukasz Dempc (27), Mirosław Mitura (54) - Paweł Rutkowski (4), Krzysztof Wicki (16).

Chwaszczyno: Falkowski - Czerwionka, Czuk, Kuss, Saczewski - Gorczyca, Radoń, Mitura, Duda (53 Beyl), Dempc - Piotrowski.

Wikęd: Pranga - Politowski, Wicki, Dąbrowski (80 Benke), Białobrodzki - Kenner (46 Bank), Wicon, Pliński (46 Król), Mienik (70 Kędziora) - Rutkowski, Opłatkowski.