KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo 1:1 (1:0) [ZDJĘCIA]

Mecz IV ligi KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo
Mecz IV ligi KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo bc
W derbowym meczu IV ligi piłkarskiej KS Chwaszczyno zremisował u siebie z GKS-em Przodkowo 1:1 (1:0). Po tym spotkaniu gospodarze utrzymali piąte miejsce, goście stracili pozycję lidera na rzecz Wierzycy Pelplin.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 19 min., gdy do po dośrodkowaniu w polu karnym rywali znalazł się Mirosław Mitura i umieścił piłkę w siatce. Przez pozostałe minuty podopieczni Aleksandra Cybuslkiego skupili się na utrzymaniu nieznacznej zaliczki, a przodkowianie długo nie wykorzystywali stwarzanych okazji.

Zadanie przodkowianom ułatwił Paweł Piotrowski, który w 78 min. za próbę wymuszenia rzutu karnego obejrzał drugą żółtą kartkę.

Dariusz Grubba skapitulował po rzucie rożnym w 88 minucie, gdy zespół Sebastiana Letniowskiego postawił wszystko na jedną kartę i pod bramkę rywali powędrował także golkiper Artur Dyszkiewicz. Dośrodkowanie spadło na nogę Jakuba Gronowskiego, który z najbliższej odległości wepchnął piłkę przy słupku.

KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo 1:1 (1:0)

Chwaszczyno: Grubba - Czerwionka (76 Śmigielski), Czuk, Mitura, Saczewski - Laskowski, Radoń, Beyl (68 Duda), Smulski, Sendecki (46 Gorczyca) - Piotrowski.

Przodkowo: Dyszkiewicz - Krysiński, Barzowski, Wrzask (64 Gawron) - Broner, Bloch (73 Dałek), Olszewski (64 S. Frankowski), M. Frankowski, Cirkowski, Kozerkiewicz (81 Młyński) - Gronowski.