Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KS Chwaszczyno - Anioły Garczegorze 0:1 (0:1) [ZDJĘCIA]

Ks Chwaszczyno - Anioły Garczegorze 0:1 (0:1)
Ks Chwaszczyno - Anioły Garczegorze 0:1 (0:1) bc
KS Chwaszczyno niespodziewanie przegrał na własnym stadionie z zespołem Anioły Agro North Garczegorze 0:1 (0:1) w meczu 9 kolejki IV ligi piłkarskiej. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Michał Choszcz.

KS Chwaszczyno przegrał pierwszy mecz w tym sezonie IV ligi. Faworyzowani gospodarze ulegli przed własną publicznością Aniołom Garczegorze.

Goście wyszli na prowadzenie w 10 minucie. Przez pozostałą część meczu skupili się głównie na utrzymaniu skromnej zaliczki. Plan udało im się wykonać, bo chwaszczynianie byli tego dnia wyjątkowo nieporadni. Konstruowanie akcji przychodziło im z wielkim trudem, a oddane przez nich strzały, nawet te niecelne, policzyć można na palcach jednej ręki.

Trener Aleksander Cybulski próbował zmienić obraz gry już w przerwie dokonując trzech zmian, ale niewiele to dało, bo jego podopieczni wciąż grali bardzo słabo.

Po 9 kolejce IV ligi KC Chwaszczyno spadło z drugiej na trzecią pozycję w tabeli. Anioły są siódme.

KS Chwaszczyno - Anioły Agro North Garczegorze 0:1 (0:1)

Bramka: Michał Choszcz (10).

Chwaszczyno: Grubba - Czerwionka, Czuk, Mitura, Saczewski - Laskowski (46 Duda), Radoń, Beyl, Sendecki (4 Gorczyca), Smulski (46 Ziemak) - Piotrowski.