GKS Sierakowice - Sokół Ełganowo 1:0 w grupie I piłkarskiej klasy okręgowej [ZDJĘCIA]

Zdjęcia z meczu klasy okręgowej GKS Sierakowice - Sokół Ełganowo
Zdjęcia z meczu klasy okręgowej GKS Sierakowice - Sokół Ełganowo bc
GKS BS Sierakowice wygrał drugi z rzędu mecz w klasie okręgowej. Podopieczni trenera Marcina Ratke pokonali Sokoła Ełganowo 1:0.

Mecz z wyżej notowanym Sokołem Ełganowo był dla sierakowiczan szansą na zdobycie kolejnych trzech punktów, bardzo potrzebnych do oddalenia się od dołu tabeli.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 25 minucie po strzale Adama Kordyla i do szatni schodzili z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron stworzyli sobie wiele okazji do powiększenia zaliczki, ale żadnej, nawet na pustą bramkę, nie potrafili wykorzystać.

Sokół, który od 55 minuty grał w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach dla jednego ze swoich zawodników do samego końca próbował odrobić straty. Sierka nie dała jednak sobie wyrwać zwycięstwa i odniosła drugie z rzędu i piąte w całym sezonie zwycięstwo.

Po 13 kolejce GKS BS Sierakowice zajmuje 11 miejsce w tabeli, Sokół Ełganowo jest 9.

GKS BS Sierakowice - Sokół Ełganowo 1:0 (1:0)

Bramka: Adam Kordyl (25).

Sierakowice: Garski - Hejden, Mierski, Bronk, M. Papina - Dunst (86 Studziński), Gilmajster, Synak (72 Bulczak), Ad. Kordyl, D. Papina - Jóskowski (79 Klejna).