Armin Wilczewski z Rebelii Kartuzy mistrzem Polski w Kickboxingu Seniorów! Młodsi również z medalami

Lucyna Puzdrowska
Armin Wilczewski z Rebelii Kartuzy wywalczył złoto podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu Seniorów. Juniorzy również z medalami! Rebelia Kartuzy
Dziewięć medali zdobyli reprezentanci Rebelii Kartuzy podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów Kick-light, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Złoto wśród seniorów wywalczył Armin Wilczewski. KKK Rebelia zajął drużynowo trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

9 medali Mistrzostw Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów Kick-light dla Rebelii Kartuzy

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Juniorów i Seniorów Kick-light odbywały się w dniach 1-3 marca w Mińsku Mazowieckim. W zawodach rywalizowało 419. zawodników z 91 klubów.

Bezbłędnie spisał się Armin Wilczewski (79 kg), wygrywając pewnie 3 walki i zapewniając sobie tym samym kwalifikacje do Mistrzostw Europy w Kickboxingu Seniorów, które odbędą się jesienią w Grecji.

Srebrne medale wywalczyli juniorzy: Adam Miłosz (84 kg) i Nikodem Wilczewski (74 kg), tocząc odpowiednio 3 i 4 walki. Brązowe medale na Kaszuby przywieźli: Nikola Zaborowska (55 kg), Margareta Kąkol (60 kg), Norbert Utkała (69 kg), Michał Kwidziński (+94 kg), Robert Fierka (84 kg) oraz Nikodem Bigus (79 kg).