Amator Kiełpino - Powiśle Dzierzgoń 1:1 (0:0) w IV lidze piłkarskej [ZDJĘCIA]

Zdjęcia z rozegranego 7 września 2013 r. meczu IV ligi Amator Kiełpino - Powiśle Dzierzgoń, zakończonego remisem 1:1 bc
Amator Kiełpino zremisował u siebie z Powiślem Dzierzgoń 1:1 (0:0) w meczu 6 kolejki IV ligi piłkarskiej. Gospodarze bliscy byli zdobycia trzech punktów, ale stracili gola w 90 minucie. Po tym spotkaniu kiełpinianie zajmują IV miejsce w tabeli, goście plasują się jedną pozycję niżej.

Wyrównany pojedynek stoczyły dwa zespoły plasujące się w czołówce IV ligi - Amator Kiełpino i Powiśle Dzierzgoń.

Pierwsza część, mimo kilku dogodnych okazji, zakończyła się bez goli. Bramka padła za to zaraz po rozpoczęciu drugiej części - rzut karny po faulu na Kacprze Kiełdanowiczu wykorzystał Damian Grembocki.

Po wyjściu na prowadzenie gospodarze oddali inicjatywę rywalom. Im mniej minut pozostawało do końca, tym bardziej nerwowo grali podopieczni Jacka Grembockiego, a przyjezdni byli coraz groźniejsi. W polu karnym Amatora kilka razy było gorąco, piłka nie wpadała do siatki, raz nawet Macieja Arndta uratowała poprzeczka.

Szczęście miejscowych skończyło się wraz z regulaminowym czasem gry. Wówczas to po uderzeniu Krzysztofa Wierzby z rzutu wolnego z 18 metrów piłka odbiła się od głowy jednego z kiełpinian stojących w murze i wylądowała w siatce.

Amator Kiełpino - Powiśle Dzierzgoń 1:1 (0:0)

Bramki: Damian Grembocki (47 - karny) - Krzysztof Wierzba (90).

Amator: Arndt - Płachecki, Żabiński, Dawidowski, Adamus - Dampc (83 Ustowski), Kuss, Kowalski (70 Rytlewski), Grembocki (88 Dziengielewicz), Klaman - Kiełdaniwicz.