Zwycięstwo kadetów, seniorzy pojadą na mistrzostwa

red.
Nadesłane
Zapaśnicy Cartusii Kartuzy wygrali puchar Polski kadetów w Wałbrzychu. Ekipa z Kaszub okazała się najlepsza spośród 44 klubów biorących udział w zawodach.

Indywidualnie srebrne medale zdobyli Sebastian Bir, Krystian Wika i Oskar Mejer, a brązowe Patryk Kerschnik i Daniel Kreft.
Ich starsi koledzy dobrze spisali się w międzynarodowym turnieju w Sewastopolu. Drugie miejsce w kat. 60 kg zajął Jakub Serkowski, a Szymon Roszkowski był czwarty w wadze 84 kg. :
Z kolei seniorzy, Edward Barsegjan i Edgar Melkumov, znaleźli się w składzie na nadchodzące mistrzostwa Europy w Dortmundzie. Po raz pierwszy Cartusia będzie miała dwóch reprezentantów w kontynentalnym czempionacie.