Młodzik
Kategoria 29 kg
1. miejsce Dobka Olivier GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Zolotalev Ivan KALININGRAD Rosja
Kategoria 32 kg
1. miejsce Wojciechowski Wiktor ZKS Miastko
2. miejsce Zawacki Nikodem SOKÓŁ Lubawa
3. miejsce Chodorowski Błażej AJAS Gdańsk
4. miejsce Kohnke Nikodem MORENA-Wega Żukowo
5. miejsce Domagała Grzegorz AGROS Żary
Kategoria 35 kg
1. miejsce Wolski Natan GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Leń Mikołaj AGROS Żary
3. miejsce Cyrocki Nikodem MORENA-Wega Żukowo
4. miejsce Trietiakov Viktor KALININGRAD Rosja
5. miejsce Łupaczekwski Jakub SOKÓŁ Lubawa
6. miejsce Kohnke Damian MORENA-Wega Żukowo
Kategoria 38 kg
1. miejsce Cherenko Maksim KALININGRAD Rosja
2. miejsce Skalik Piotr ZKS GRANICA Gdańsk
3. miejsce Giziński Jakub SOKÓŁ Lubawa
4. miejsce Ewertowski Igor SOKÓŁ Lubawa
5. miejsce Wróblewski Kacper OLIMPIA Elbląg
6. miejsce Varlov Pavel KALININGRAD Rosja
7 – 8. miejsce Wejer Maciej MORENA-Wega Żukowo
7 – 8. miejsce Świerdzewski Adam AJAS Gdańsk
Kategoria 42 kg
1. miejsce Kopczak Kacper UKS Łękinia
2. miejsce Januszewski Hubert SOKÓŁ Lubawa
3. miejsce Rufullaew Dadash KALININGRAD Rosja
4. miejsce Łozyński Filip SOKÓŁ Lubawa
5 – 6. miejsce Cudnik Konrad MORENA-Wega Żukowo
5 – 6. miejsce Wachniewski – Zapała Jerzy OLIMPIA Elbląg
7. miejsce Majewski Dawid OLIMPIA Elbląg
8 – 9. miejsce Kowalkowski Sebastian SOKÓŁ Lubawa
8 – 9. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS Miastko
Kategoria 47kg
1. miejsce Drewa Andrzej GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Ciesielski Bartłomiej UKS Łękinia
3. miejsce Kłosowski Jakub SOKÓŁ Lubawa
4. miejsce Stawiarski Łukasz SOKÓŁ Lubawa
5 – 6. miejsce Samedov Emin KALININGRAD Rosja
5 – 6. miejsce Tumanov Egor KALININGRAD Rosja
7 – 8. miejsce Nowacki Kamil AGROS Żary
7 – 8. miejsce Krawiecki Jakub SOKÓŁ Lubawa
Kategoria 53 kg
1. miejsce Hirsz Mateusz MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Okinskii Viktor KALININGRAD Rosja
3. miejsce Sawicki Dawid MORENA-Wega Żukowo
4. miejsce Zakrzewski Hubert AGROS Żary
5. miejsce Suszka Janek AGROS Żary
6. miejsce Stromski Eryk GKS CARTUSIA Kartuzy
7. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
8 – 9. miejsce Słowiński Kamil AGROS Żary
8 – 9. miejsce Olejniuk Krystian ZKS Miastko
Kategoria 59 kg
1. miejsce Godziński Olivier GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Wiśniewski Michał AJAS Gdańsk
3. miejsce Świerdzewski Michał AJAS Gdańsk
4. miejsce Brzozowski Natan GKS CARTUSIA Kartuzy
5. miejsce Szynszecki Dawid GKS CARTUSIA Kartuzy
6. miejsce Myszk Jakub GKS CARTUSIA Kartuzy
Kategoria 66 kg
1. miejsce Szafraniak Bartosz ZKS GRANICA Gdańsk
2. miejsce Kucharski Hubert AGROS Żary
3. miejsce Kaciniel Kamil AGROS Żary
4. miejsce Szklarz Cyprian AGROS Żary
5. miejsce Konkol Mateusz GKS CARTUSIA Kartuzy
Kategoria 73 kg
1. miejsce Klimek Eryk AGROS Żary
2. miejsce Gorczyński Robert ZKS GRANICA Gdańsk
3. miejsce Rapczuk Mateusz ZKS GRANICA Gdańsk
4. miejsce Kurishov Iliay KALININGRAD Rosja
5. miejsce Sawicki Nikodem MORENA-Wega Żukowo
Kategoria 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk ZKS GRANICA Gdańsk
2. miejsce Baranowski Jakub AGROS Żary
3. miejsce Szymczak Michał ZKS GRANICA Gdańsk
4. miejsce Nieruszewicz Adam ZKS GRANICA Gdańsk
5. miejsce Bronowicki Michał AGROS Żary
Mini zapasy
Kategoria 25 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
3. miejsce Leik Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Stencel Kewin GKS CARTUSIA Kartuzy
5 – 6. miejsce Fąs Jakub GKS GRANICA Gdańsk
5 – 6. miejsce Mikołajczyk Jakub OLIMPIA Elbląg
Kategoria 27 kg
1. miejsce Kibort Marcel KS ACHILLES Kolbudy
2. miejsce Adamkiewicz Jakub KS ACHILLES Kolbudy
3. miejsce Wysocki Jacek ZKS Miastko
4. miejsce Komorowski Patryk KS ACHILLES Kolbudy
5. miejsce Tandecki Sebestian ZKS Miastko
Kategoria 28 kg
1. miejsce Kibort Michał KS ACHILLES Kolbudy
2. miejsce Cieman Tyberiusz MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce Stencel Kacper GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Wieremczuk Remigiusz KS ACHILLES Kolbudy
5. miejsce Olszewski Tymoteusz ZKS GRANICA Gdańsk
Kategoria 30 kg
1. miejsce Regliński Filip MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Halman Jakub MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce Niklas Karol GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Korycik Wiktor ZKS Miastko
5 – 6. miejsce Dudczak Bianka KS ACHILLES Kolbudy
5 – 6. miejsce Hełminiak Alan ZKS GRANICA Gdańsk
Kategoria 31 kg
1. miejsce McGowan Maximilian OLIMPIA Elbląg
2. miejsce Skierka Bartłomiej MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce Słupecki Michał GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Stachewicz Norbert KS ACHILLES Kolbudy
5 – 6. miejsce Micun Szymon KS ACHILLES Kolbudy
5 – 6. miejsce Wejer Dominik MORENA-Wega Żukowo
Kategoria 32 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Bałdyga Stanisław KS ACHILLES Kolbudy
3. miejsce Siemiona Piotr OLIMPIA Elbląg
4. miejsce Wieremczuk Damian KS ACHILLES Kolbudy
5 – 6. miejsce Strzelczyk Kacper UKS Łękinia
5 – 6. miejsce Ukleja Oktawian ZKS GRANICA Gdańsk
7 – 8. miejsce Kosecki Kamil MORENA-Wega Żukowo
7 – 8. miejsce Drewczyński Tymoteusz ZKS GRANICA Gdańsk
Kategoria 36 kg
1. miejsce Żynda Adrian GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Wojciechowski Hubert ZKS Miastko
3. miejsce Zalewski Wiktor GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Leik Kamil GKS CARTUSIA Kartuzy
5. miejsce Micun Adam KS ACHILLES Kolbudy
6. miejsce Kłos Tymoteusz ZKS GRANICA Gdańsk
7 – 8. miejsce Niestrzęba Antoni GKS CARTUSIA Kartuzy
7 – 8. miejsce Potrac Kacper GKS CARTUSIA Kartuzy
Kategoria 39 kg
1. miejsce Bińczyk Karol UKS Łękinia
2. miejsce Formella Nikodem GKS CARTUSIA Kartuzy
3. miejsce Wolski Noe GKS CARTUSIA Kartuzy
4. miejsce Szor Witold ZKS Miastko
5 – 6. miejsce Andraka Filip GKS CARTUSIA Kartuzy
5 – 6. miejsce Rejter Paulina GKS CARTUSIA Kartuzy
Kategoria 42 kg
1. miejsce Kreft Beniamin MORENA-Wega Żukowo
2. miejsce Szwaba Piotr GKS CARTUSIA Kartuzy
3. miejsce Chlechowicz Jakub GKS CARTUSIA Kartuzy
Kategoria 49 kg
1. miejsce Serba Jan ZKS GRANICA Gdańsk
2. miejsce Ruszczak Alex ZKS Miastko
3. miejsce Wiśniewski Jaś AJAS Gdańsk
4. miejsce Bielawa Oliwier MORENA-Wega Żukowo
Kategoria 67 kg
1. miejsce Janzen Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce Kwidziński Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy
3. miejsce Banka Przemysław GKS CARTUSIA Kartuzy
Punktacja Drużynowa
1. miejsce GKS CARTUSIA Kartuzy
2. miejsce MORENA-Wega Żukowo
3. miejsce ZKS GRANICA Gdańsk
4. miejsce KS ACHILLES Kolbudy
5. miejsce AGROS Żary
6. miejsce ZKS Miastko
7. miejsce KALININGRAD Rosja
8. miejsce SOKÓŁ Lubawa
9. miejsce UKS Łękinia
10. miejsce AJAS Gdańsk
11. miejsce OLIMPIA Elbląg
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?