Zapasy. Mistrzostwa Polski LZS Kadetów 2015 z trzema medalami dla Cartusii Kartuzy

Zawodnicy Cartusii Kartuzy na Mistrzostwach Polski LZS Kadetów 2015
Zawodnicy Cartusii Kartuzy na Mistrzostwach Polski LZS Kadetów 2015 ze zbiorów klubu
Trzy medale wywalczyli zawodnicy Cartusii Kartuzy w Mistrzostwach Polski Ludowego Zrzeszenia Sportowego Kadetów w Piotrkowie Trybunalskim.

Nikodem Drewa oraz Damian Metza zdobyli tytuły mistrzów Polski LZS, odpowiednio w kategoriach 63 i 69 kg. W drugiej z tych wag brązowy medal wywalczył Jakub Hildebrandt. Dalsze miejsca zajęli Arkadiusz Bronk i Krystian Wika.

- Cała trójka, która po raz kolejny zmieściła się na podium, a do tego kończący leczenie Aleks Mielewczyk, to grupa zawodników, którzy przy dobrej pracy powinni być kontynuatorami sukcesów naszego klubu - podkreśla Andrzej Pryczkowski, trener Cartusii.