Memoriał Boreckiego i Wojdy w Żukowie
Młodzicy
Kategoria 29 kg
1. miejsce Szczęsny Radosław ZKS Miastko
2. miejsce Rybski Dawid Granica Gdańsk
3. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS Miastko
Kategoria 32 kg
1. miejsce Cheyko Iliy Rosja
2. miejsce Hirsz Mateusz Morena Wega Żukowo
3. miejsce Kopczak Kacper UKS Łękinia
4. miejsce Drewa Andrzej GKS Kartuzy
Kategoria 35 kg
1. miejsce Szczęsny Artur ZKS Miastko
2. miejsce Kunkel Grzegorz Morena Wega Żukowo
3. miejsce Egorov Aleksander Rosja
4. miejsce Ciesielski Bartłomiej UKS Łękinia
5. miejsce Łukaszewicz Dawid Olimpia Elbląg
Kategoria 38 kg
1. miejsce Siroń Dawid Olimp Kostrzyn Nad Odrą
2. miejsce Sułtanom Andrey Rosja
3. miejsce Frolov Vladislav Rosja
4. miejsce Rojek Konrad Olimp Kostrzyn Nad Odra
5. miejsce Kondratyev Pavel Rosja
6. miejsce Steffan Krzysztof Granica Gdańsk
7. miejsce Barabasz Mateusz Ajas Gdańsk
8. miejsce Fierka Jędrzej Morena Wega Żukowo
Kategoria 42 kg
1. miejsce Sadoyn Alik Rosja
2. miejsce Zaoborny Wiktor Olimp Kostrzyn nad Odrą
3. miejsce Andreev Iliy Rosja
4. miejsce Walentowski Krzysztof GKS Kartuzy
5. miejsce Zamkowski Nikodem Granica Gdańsk
6. miejsce Jahn Aleks GKS Kartuzy
7. miejsce Ducher Michał GKS Kartuzy
8. miejsce Szenbek Jakub Granica Gdańsk
Kategoria 47 kg
1. miejsce Drewa Nikodem GKS Kartuzy
2. miejsce Petrończak Filip ZKS Miastko
3. miejsce Mielewczyk Aleksander GKS Kartuzy
4. miejsce Mech Remigiusz Olimp Kostrzyn nad Odrą
5. miejsce Rugała Dominik Ajas Gdańsk
6. miejsce Olesiak Paweł UKS Łękinia
7. miejsce Saeed Ali Hamid Granica Gdańsk
8. miejsce Bulman Wojciech Ajas Gdańsk
9. miejsce Szyrowski Grzegorz Morena Wega Żukowo
10. miejsce Gubanov Sergey Rosja
Kategoria 53 kg
1. miejsce Hildebrandt Jakub GKS Kartuzy
2. miejsce Kapiszka Michał ZKS Miastko
3. miejsce Zinchenko Iliy Rosja
4. miejsce Zayzev Danil Rosja
5. miejsce Komorowski Patryk Granica Gdańsk
6. miejsce Polykov VItalii Rosja
Kategoria 59 kg
1. miejsce Grigoryan Gevorg Ajas Gdańsk
2. miejsce Zabłocki Piotr ZKS Miastko
3. miejsce Bednarz Patryk UKS Łękinia
4. miejsce Kudachev Ivan Rosja
5. miejsce Starodubcev Nikita Rosja
Kategoria 66 kg
1. miejsce Szynszecki Kacper GKS Kartuzy
2. miejsce Serba Filip Granica Gdańsk
3. miejsce Brzezicki Jakub Granica Gdańsk
4. miejsce Perszke Konrad Olimpia Elbląg
Kategoria 73 kg
1. miejsce Sterew Eryk Olimp Kostrzyn nad Odrą
2. miejsce Czarnecki Maciej Olimp Kostrzyn nad Odrą
Kategoria 85 kg
1. miejsce Boykov Vitali Rosja
2. miejsce Knopf Daniel Olimpia Elbląg
Kategoria 100 kg
1. miejsce Lewandowski Michał Granica Gdańsk
Dziewczyny
Kategoria 32 kg
1. miejsce Strzelczyk Patrycja UKS Łękinia
Kategoria 51 kg
1. miejsce Hlibożek Natalia UKS Łękinia
2. miejsce Żabińska Weronika UKS Łękinia
Kategoria 58 kg
1. miejsce Menard Paulina GKS Kartuzy
2. miejsce Zdral Kamila UKS Łękinia
3. miejsce Strzelczyk Joanna UKS Łękinia
Kategoria 73 kg
1. miejsce Saeed Ali Hadiga Granica Gdańsk
2. miejsce Kopczak Paulina UKS Łękinia
Kadeci
Kategoria 42 kg
1. miejsce Urbański Sebastian Olimp Kostrzyn nad Odrą
2. miejsce Połom Jarosław Granica Gdańsk
Kategoria 46 kg
1.miejsce Walczak Piotr Olimp Kostrzyn nad Odrą
Kategoria 50 kg
1. miejsce Dzierla Nikodem Ajas Gdańsk
2. miejsce Rojek Adrian Olimp Kostrzyn nad Odrą
3. miejsce Szymczak Aleksander Olimp Kostrzyn nad Odrą
Kategoria 54kg
1. miejsce Choroszej Łukasz Olimp Kostrzyn nad Odrą
2. miejsce Myhrer Samuel Szwecja
3. miejsce hendlik Paweł Olimp Kostrzyn nad Odrą
4. miejsce Kryger Patryk Olimp Kostrzyn nad Odrą
Kategoria 58kg
1. miejsce Lapin Aleksey Rosja
2. miejsce Kozłowski Dawid Ajas Gdańsk
3. miejsce Axelsson Simon Szwecja
4. miejsce Zdzitowiecki Eliasz Olimp Kostrzyn nad Odrą
5. miejsce Wnenczak Bartosz Olimp Kostrzyn nad Odrą
Kategoria 63 kg
1. miejsce Bir Sebastian GKS Kartuzy
2. miejsce Królikowski Patryk Granica Gdańsk
3. miejsce Rakowski Nikodem GKS Kartuzy
4. miejsce Mikołajczak Patryk Olimp Kostrzyn nad Odrą
5. miejsce Bednarz Jakub ZKS Miastko
6. miejsce Turoń Karol Olimpia Elbląg
7. miejsce Ostrowski Dawid Morena Wega Żukowo
8. miejsce Kozłowski Mateusz Granica Gdańsk
9. miejsce Baranowski Dawid GKS Kartuzy
10. miejsce Kruszewski Mateusz Olimpia Elbląg
Kategoria 69 kg
1. miejsce Owczarczyk Jakub Olimp Kostrzyn nad Odrą
2. miejsce Kryszczuk Paweł Olimp Kostrzyn nad Odrą
3. miejsce Dunst Piotr GKS Kartuzy
4. miejsce Lychev Aleksander Rosja
5. miejsce Biel Kacper Olimpia Elbląg
6. miejsce Machola Kacper Morena Wega Żukowo
Kategoria 76 kg
1. miejsce Niklas Krzysztof GKS Kartuzy
2. miejsce Mikheenko Nikita Rosja
3. miejsce Wójcicki Damian Granica Gdańsk
Kategoria 85 kg
1. miejsce Wiśniewski Jędrzej GKS Kartuzy
2. miejsce Brandt jacob Szwecja
3. miejsce Dzieciątkowski Grzegorz Olimp Kostrzyn nad Odrą
4. miejsce Makas Gleb Rosja
5. miejsce Wroński Kacper Morena Wega Żukowo
Kategoria 100 kg
1. miejsce Dunst Bartosz GKS Kartuzy
2. miejsce Borycki Ryszard Olimp Kostrzyn nad Odrą
Punktacja Drużynowa
1. miejsce Olimp Kostrzyn nad Odrą 96 pkt
2. miejsce Rosja 72 pkt
3. miejsce GKS Cartusia Kartuzy 68 pkt
4. miejsce ZKS Granica Gdańsk 39 pkt
5. miejsce ZKS Miastko 36 pkt
6. miejsce UKS Ajas Gdańsk 21 pkt
7. miejsce Szwecja 14 pkt
8. miejsce Morena Wega Żukowo 13 pkt
9. miejsce Olimpia Elbląg 12 pkt
10. miejsce UKS Łękinia 11 pkt
Info: Pomorski Okręgowy Związek Zapaśniczy
Wybory samorządowe 2024 - II tura
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?