Wiosny raczej nie widać na widnokręgu, ale bociany już ją wyczuwają. Jeden pojawił się przy kartuskiej Dwójce

Lucyna Puzdrowska
Lucyna Puzdrowska
Bocian od kilku dni koczuje przy kartuskiej Dwójce.
Bocian od kilku dni koczuje przy kartuskiej Dwójce. Nadesłane
Otrzymaliśmy informację od jednej z Czytelniczek, że mimo śniegu i przenikającego ziąbu na terenie przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kartuzach pojawił się bocian i nie odlatuje. Potrzebuje pomocy?

Czy bocian potrzebuje pomocy?

- Od wczoraj można go zobaczyć przy Dwójce w Kartuzach - pisze pani Kinga. - Syn, wracając ze szkoły, widział jak chodzi po jezdni. Może ma uszkodzone skrzydło? Biedny bociek, pewnie mu zimno i ciężko znaleźć pożywienie.

Najprawdopodobniej bocian potrzebuje pomocy. Gdyby tak nie było, już dawno wzniósłby się w powietrze i odleciał. O sprawie poinformowaliśmy Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja w Pomieczynie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Francja podwyższy wiek emerytalny. Protesty na miarę żółtych kamizelek

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na kartuzy.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie