W sobotę trzecia kolejka

(u)
W ramach Kartuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki rozegrano druga kolejkę. Podczas spotkań uzyskano następujące wyniki: PIDM Kunikowski Przodkowo - GAT Goręczyno 2:0, Bat Sierakowice - PIDM Kunikowski Przodkowo ...

W ramach Kartuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki rozegrano druga kolejkę.

Podczas spotkań uzyskano następujące wyniki: PIDM Kunikowski Przodkowo - GAT Goręczyno 2:0, Bat Sierakowice - PIDM Kunikowski Przodkowo 2:1, GAT Goręczyno - PIDM Kunikowski Przodkowo 2:1, GAT Goręczyno - Bat Sierakowice 0:2, IKS Stężyca - UKS Orzeł Kartuzy 2:0, UKS Orzeł Kartuzy - Bat Sierakowice 1:2, Familia Borowo - IKS Stężyca 2:0, Roger Kartuzy - Familia Borowo 2:0, KSS Sokół Kartuzy - Roger Kartuzy 1:2.

Najciekawszym i stojącym na najwyższym poziomie meczem tej kolejki było spotkanie pomiędzy PIDM Kunikowski Przodkowo a drużyną Bat Sierakowice. W pierwszym secie już po prowadzeniu przez sierakowicki zespół 17:13 bardzo dobrze zagrał Grzegorz Langa z drużyny przodkowkiej, zdobywając kolejno 6 punktów, dzięki czemu wygrali 25:21. Set drugi to walka o każdy punkt od początku do końca seta. Bardzo dobrze grał w przodkowskiej drużynie Karol Treder, który skutecznie atakował i blokował wspólnie z Tomaszem Pietrasem. Żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć więcej niż na 2 punkty. W końcówce jednak szczęście uśmiechnęło się do Batu (26:24). W secie trzecim PIDM popełnił więcej błędów i przegrał wynikiem 11:15.

Dzisiaj w sali przy Gimnazjum nr 1 w Kartuzach od godz. 10 do 19 rozegrana zostanie trzecia kolejka ligi siatkarskiej. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników tej interesujacej dyscypliny sportowej.