Trzeci remis z rzędu. Pojedynek Cartusia 1923 - Wda Lipusz zakończył się wynikiem 2:2

Maciej Krajewski
Zaktualizowano
Kolejny remis i znowu blisko wygranej - sobotni pojedynek Cartusii 1923 z Wdą Lipusz zakończył się wynikiem 2:2. W efekcie kartuzjanie spadli na 11. pozycję w tabeli.

W sobotę Cartusia 1923 Kartuzy podejmowała na własnym boisku drużynę Wda Lipusz. Choć do przerwy goście utrzymywali przewagę, po dwóch celnych strzałach Patryka Laskowskiego (w 13. i 42. minucie), w drugiej połowie to właśnie podopieczni Błażeja Adamusa przejęli inicjatywę.

Niestety gol Franciszka Sierszyńskiego w 56. minucie, wraz z wcześniejszym celnym strzałem z rzutu karnego w wykonaniu Marcina Adamkiewicza, nie zapewnił zespołowi z Kartuz upragnionego przełamania serii spotkań bez wygranej. W efekcie Cartusia 1923 zremisowała 2:2 już trzeci raz z rzędu, co w połączeniu z poprzednimi sześcioma przegranymi i pięcioma zwycięstwami plasuje drużynę na 11. pozycji w tabeli IV ligi.

Najbliższy mecz kartuzjanie zagrają z KTS-K Luzino.

Składy drużyn:

Cartusia: Babiński- Zapora, Dawidowski, Mach, Adamkiewicz, Jankowski, Kazubowski (85. Kuss), Nurek, Piór (56. Ustowski), Sierszyński, Wenta.

Wda: Cybula (74. Gradowski)- Laskowski (74. Gross), Grela, Oliwa, Plutowski (67. Ważyński), Stanka, Tusk (83. Prądziński), Wysiecki, Włoch, Cieszyński, Cysewski.

Bramki: 0:1 Patryk Laskowski (13.), 1:1 Marcin Adamkiewicz - karny (36.), 1:2 Patryk Laskowski (42.), 2:2 Franciszek Sierszyński (56.)

(info: nadesłane/Cartusia 1923)