Sporting Leźno - Orkan Rumia 0:2 (0:6) w meczu I grupy klasy okręgowej [FOTO]

Sporting Leźno - Orkan Rumia 0:6 (0:2) - zdjęcia z meczu
Sporting Leźno - Orkan Rumia 0:6 (0:2) - zdjęcia z meczu bc
W meczu 23 kolejki I grupy klasy okręgowej Sporting Leźno został rozbity na własnym terenie przez Orkana Rumia 0:6. Do przerwy szanse na gole miały oba zespoły, a dwie z nich wykorzystali goście. Po przerwie, gdy zadanie przyjezdnym ułatwiła czerwona kartka dla Krzysztofa Makurata, dorzucili kolejne cztery trafienia i cieszyli się z wysokiej wygranej. Orkan zajmuje w tabeli piąte miejsce, Sporting jest przedostatni.

Sporting Leźno - Orkan Rumia 0:6 (0:2)

Bramki: Mateusz Lip (33), Kamil Lewandowski 2 (42, 75), Sebastian Neumann (64 - karny), Krystian Jankowski (82), Łukasz Bryłka (87).

Czerwona kartka: Krzysztof Makurat (55).

Sporting: Hoppe - Witos, Lipkowski, Szwed, Makurat - Cyperski, Buraczewski, Bławat, Wójcik - Prusko, Felski.

Orkan: Pranga - Konopka, Malek, Kolera, P. Kiełb (70 Twaróg) - Neuman (80 Bryłka), Kozieł (50 Jankowski), Gniewkowski, K. Kiełb - Lip (77 A. Lewandowski), K. Lewandowski.