Wybierz region

Wybierz miasto

Koszykarki Batu Kartuzy mistrzyniami Pomorza do lat 11 Koszykarki Batu Kartuzy mistrzyniami Pomorza do lat 11

Koszykarki Batu Kartuzy mistrzyniami Pomorza do lat 11

Zawodniczki UKS Bat Kartuzy zajęły pierwsze miejsce w rozegranym w niedzielę finale Pomorskiej Ligi Koszykówki Dziewcząt U11. W ostatnich meczach zdecydowanie pokonały drużyny Basket Ósemki Wejherowo i Arki Gdynia, a w całym sezonie tylko raz nie zwyciężyły. W niedzielę 12 maja w Kartuzach odbyły...

Koszykarki UKS Bat Kartuzy zagrają o medal mistrzostw pomorza Koszykarki UKS Bat Kartuzy zagrają o medal mistrzostw pomorza

Koszykarki UKS Bat Kartuzy zagrają o medal mistrzostw pomorza

Koszykarki UKS Bat Kartuzy rocznika 2007 w pięknym stylu zakończyły rozgrywki grupowe w ramach Pomorskiej Ligi Zuchów w kategorii U12. Od lutego rozpoczną zmagania o medal pomorza. W pierwszej rundzie ostatniego spotkania zawodniczki z Kartuz zmierzyły się na wyjeździe z drużyną UKS Siódemka...

Zobacz wszystkie z kategorii: Koszykówka