Sambor - Żukowo 21:27, Wybrzeże II - Cartusia 22:27 w II lidze piłki ręcznej

ze zbiorów klubu
Po krótkiej przerwie szczypiorniści wznowili zmagania w II lidze piłki ręcznej. Obaj reprezentanci powiatu kartuskiego udanie wrócili do gry - GKS Żukowo pokonał Sambora Tczew, a Cartusia Kartuzy wygrała z Wybrzeżem II Gdańsk.

GKS Żukowo przywiózł komplet punktów z Tczewa, gdzie mierzył się z Samborem. W pierwszej części ekipa z Kaszub kilkakrotnie uciekała rywalom, ale w przerwie na tablicy widniał wynik po 11. Po zmianie stron drużyna Jakuba Bonisławskiego kontrolowała już sytuację i zwyciężyła 27:21. W ten sposób pozostała wiceliderem II ligi.

Skład i bramki dla GKS-u: Artur Kaczmarek i Krzysztof Muńko w bramce, Paweł Ciszewski, Filip Wiczkowski 1, Paweł Dzierżawski 2, Szymon Adamczyk 4, Marek Marciniak 6, Mateusz Babieracki 7, Michał Orzechowski 1, Jakub Korbus, Radosław Steege 3, Adam Wieczorkowski, Krzysztof Młynarek 2, Michał Myszk 1, Robert Węsiora, Jakub Kot.

Zacięty bój stoczyła Cartusia Kartuzy, która także na wyjeździe zagrała z rezerwami Wybrzeża Gdańsk. Mecz zakończył się rezultatem 27:22 (14:6), co dało kartuzianom awans na szóste miejsce w tabeli.

W następnej kolejce oba zespoły z powiatu zagrają przed własnymi kibicami: Cartusia podejmie SMS II ZPRP Gdańsk (niedziela, godz. 12), a Żukowo AZS UKW Bydgoszcz (niedziela, godz. 19).