Remis na własnym stadionie

(KK.)
Piłkarze Cartusii zremisowali z zawodnikami ze Słupska na własnym boisku.
W spotkaniu z Gryfem 95 Słupsk kartuzianom udało się w ostatnich minutach uratować jeden punkt, remisując 2: 2. Już w 26 minucie spotkania, Arkadiusz Chuchla strzelił pierwszą bramkę Cartusii.

W spotkaniu z Gryfem 95 Słupsk kartuzianom udało się w ostatnich minutach uratować jeden punkt, remisując 2: 2.
Już w 26 minucie spotkania, Arkadiusz Chuchla strzelił pierwszą bramkę Cartusii. Szansę na wyrównanie stanu spotkania w pierwszej części meczu miał Paweł Budziwojski, po którego strzale piłka przeleciała tuż obok słupka.

Po przerwie trener Jacek Grembocki wprowadził w miejsce Michała Klamana i Mirosława Sprengi juniorów Michała Kitowskiego i Pawła Jankowskiego. Jedyne zagrożenie dla bramki Gryfa w tym okresie groziło ze strony Arkadiusza Cybulskiego, którego strzał z rzutu wolnego w pięknym stylu obronił Piechota. W 65 minucie po strzale Dominika Brandta goście podwyższyli przewagę do 2:0. W 84 minucie po strzale, najskuteczniejszego w tym sezonie Cybulskiego, Cartusia zdobyła kontaktowego gola. Wyrównującą bramkę w 88 minucie, zdobył w zamieszaniu pod bramką Gryfa, 18 letni junior Łukasz Kitowski. Odbitą od poprzeczki piłkę precyzyjnym strzałem umieścił w bramce słupszczan.