Radunia wysoko wygrywa u siebie ze Startem Miastko [GALERIA ZDJĘĆ]

MACIEJ WAJER
Drużyna Raduni zdobyła komplet punktów w meczu ze Startem Miastko.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 15 minucie meczu, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Bejuk. W dalszej części spotkania miejscowi nadal mieli swoją przewagę, ale rywale szukali okazji do zdobycia gola podczas szybkich kontrataków. Doskonałą okazję do wyrównania miał w 43 min. Sławomir Pufelski, któremu w sytuacji sam na sam nie udało się pokonać bramkarza Raduni. W efekcie, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej części drużyna ze Stężycy wyraźnie przyspieszyła i w rezultacie, w 70 min. podwyższyła na 2:0. Pięć minut później, gospodarze cieszyli się ze zdobycia trzeciej bramki. Tym razem padła ona z rzutu karnego. Wynik spotkania został ustalony w 85 minucie, kiedy podopieczni Ireneusza Stencla strzelili czwartą bramkę,