Prowadzi Bat Sierakowice

(ek)
Podczas szóstej kolejki spotkań Kartuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki rozegrano osiem spotkań. W pierwszym meczu zmierzyły się UKS Orzeł Kartuzy i KSS Sokół Kartuzy.

Podczas szóstej kolejki spotkań Kartuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki rozegrano osiem spotkań.

W pierwszym meczu zmierzyły się UKS Orzeł Kartuzy i KSS Sokół Kartuzy. Po zaciętej walce zwyciężyli zawodnicy grający w barwach UKS Orzeł Kartuzy pokonując swoich rywali 2:1, w setach 18:25, 25:15,15:8. Prawdziwy maraton w tej kolejce rozegrali siatkarze Bat Sierakowice pokonując swoich rywali we wszystkich trzech rozegranych spotkaniach i dzięki temu zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Najciekawszym spotkaniem tego dnia był mecz pomiędzy zawodnikami Pub Kapitol Kartuzy i Roger Kartuzy. Od pierwszego gwizdka sędziego trwała zacięta walka o każdą piłkę po obu stronach siatki. Dopiero w końcówce pierwszego seta siatkarzom Pub Kapitol Kartuzy udało się odskoczyć rywalom na dwa punkty. Ta odsłona zakończyła się wynikiem 25:23. W drugim secie walka była jeszcze bardziej zacięta, jednak zawodnicy Pub Kapitol Kartuzy wywalczyli sobie pewną czteropunktową przewagę, dzięki czemu i tego seta wygrali, 25:18.

Następna kolejka Kartuskiej Amatorskiej Ligi Siatkowej rozegrana zostanie 4 lutego.