Pomorska Liga Pływacka 2013. Cyman, Skierka i Zalewska na podium klasyfikacji generalnej

ze zbiorów Tropsa Kartuzy
Trzecimi zawodami w Kwidzynie zakończono Ligę Województwa Pomorskiego w Pływaniu Juniorów. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła Julia Cyman, a drugie lokaty zajęli Kaja Zalewska i Jakub Skierka.

Julia Cyman wygrała ligową rywalizację juniorek 14-letnich, piąte miejsce w tej kategorii zajęła Agata Wejer.

Wśród pływaków mających 15 lat drugie pozycje w końcowej klasyfikacji zajęli Kaja Zalewska i Jakub Skierka.

- To znakomite pozycje świadczące o wysokim poziomie sportowym przez cały okres trwania ligi - komentuje Arkadiusz Zalewski, trener Tropsa.

Wyniki najlepszych zawodników Tropsa w 3 rundzie pływackiej ligi województwa pomorskiego

Sztafeta kobieca w składzie: Cyman, Zalewska, Wejer, Sierocka - 2 miejsce

Sztafeta męska w składzie: Skierka, Byczkowski, Kaszuba, Pryczkowski - 3 miejsce

Info: Arkadiusz Zalewski