Cartusia 1923 Kartuzy
III liga bałtycka, 8 miejsce, 22 pkt
Bramkarze
Kacper Tułowiecki (90), Łukasz Jankowski (82), Artur Babiński (95).
Obrońcy
Piotr Karasiński (1986), Łukasz Gładczuk (89), Damian Nurek (92), Mateusz Wiech (90), Łukasz Andrychowski (90), Maciej Kieruzel (93), Radosław Hejden (95), Szymon Stromski (94).
Pomocnicy
Łukasz Puczyński (91), Ryszard Dawidowski (89), Dawid Hejden (92), Jacek Lemańczyk (94), Patryk Sidor (92), Michał Kowalkowski (89), Dominik Nurek (95), Karol Domjan (91), Ireneusz Rymarczyk (93), Maciej Dunst (94).
Napastnicy
Artur Formela (88), Michał Piceluk (91).
Trener
Jerzy Jastrzębowski
Przybyli
Rymarczyk (Jantar Ustka), Kieruzel (Astra Ustronie Morskie), Piceluk (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Jankowski (powrót do drużyny), Dunst, Hejden, Stromski, Babiński (wszyscy z zespołu juniorów).
Odeszli
Kacper Kościelecki (Pomorze Potęgowo), Mateusz Prinz (Kaszubia Kościerzyna), Mateusz Łuczak (Gryf Wejherowo), Kamil Wojciechowski (Bałtyk Gdynia), Dawid Ksiuk, Kacper Markowski (obaj szukają klubu), Arkadiusz Kordyl (do drużyny rezerw).
>> Cartusia 1923 Kartuzy - więcej informacji o zespole
GKS Przodkowo
IV liga, 3 miejsce, 33 pkt
Bramkarze
Artur Dyszkiewicz (75), Mateusz Bartosiewicz (93).
Obrońcy
Mateusz Kozerkiewicz (89), Mariusz Bloch (83), Franciszek Barzowski (85), Paweł Sobczyński (90), Paweł Drutel (93), Mikołaj Pujdak (93), Sebastian Sienkiewicz (93).
Pomocnicy
Sebastian Frankowski (91), Bartosz Olszewski (81), Dawid Pajor (91), Paweł Śmigielski (93), Adrian Dałek (93), Tomasz Bielawski (90), Damian Hebda (87), Marek Cirkowski (78), Cezary Gawron (97).
Napastnicy
Konrad Czeszewski (93), Ernest Skórka (88), Mateusz Frankowski (94), Sebastian Żołnowski (95), Maciej Młyński (96), Kacper Wrzask (93).
Trenerzy
Mirosław Pawłowski, Sebastian Letniowski.
Przybyli
Sienkiewicz (Wigry Suwałki), Bielawski (wolny zawodnik), M.Frankowski (Bałtyk Gdynia), Hebda (Jaguar Kokoszki), Cirkowski (Orlęta Reda), Wrzask (Lechia), Gawron, Żołnowski, Młyński (wszyscy z zespołu juniorów), Bartosiewicz (SMS Łódź).
Odeszli
Karim Madani, Adam Madani, Marcin Gosz, Piotr Bach (wszyscy wyjazd zagranicę), Michał Kozieł (zrezygnował z gry), Artur Miąskowski, Szymon Stencel, Dawid Barzowski (wszyscy Sporting Leźno), Daniel Groth (Radunia Stężyca)
>> GKS Przodkowo - Orlęta Reda - relacja z pierwszego meczu rundy wiosennej
KS Chwaszczyno
IV liga, 6 miejsce, 27 pkt
Bramkarze
Przemysław Falkowski (85), Piotr Lis (92).
Obrońcy
Aleksander Cybulski (62), Tomasz Rytlewski (80), Daniel Laskowski (90), Mateusz Filipski (89), Daniel Czuk (78), Kamil Bieniaszewski (86), Wojciech Saczewski (87), Paweł Jędras (92).
Pomocnicy
Mariusz Radoń (74), Łukasz Król (83), Bartłomiej Dziuban (92), Przemysław Kuss (83), Kamil Gałkowski (93), Lukasz Czerwionka (94), Michał Sumionka (90), Bartosz Kowalczyk (90), Łukasz Beyl (89), Grzegorz Jankowski (89), Patryk Osowski (95).
Napastnicy
Łukasz Dempc (83), Paweł Piotrowski (87), Mirosław Mitura (86).
Trener
Aleksander Cybulski.
Przybyli
Beyl (Pogoń Lębork), Jędras (Spójnia Sadlinki), Osowski (Kaszubia), Jankowski (wolny zawodnik).
Odeszli
Marcin Sokołowski (wyjazd zagranicę), Paweł Galuhn (szuka klubu).
>> Chwaszczyno zremisowało z Cartusią - informacje o sparingu
Amator Kiełpino
Klasa okręgowa - gr I, 2 miejsce, 36 pkt
Bramkarze
Maciej Arndt (95), Adrian Bobrowski (85).
Obrońcy
Rafał Żabiński (84), Mateusz Osewski (87), Marek Dawidowski (89), Filip Ustowski (89), Łukasz Miąskowski (86), Krystian Jaworowski (94).
Pomocnicy
Marcin Dampc (87), Grzegorz Keliński (91), Michał Klaman (79), Tomasz Płachecki (85), Damian Grembocki (90), Milan Pomaski (94), Eryk Wróbel (95), Karol Kosek (95),
Napastnicy
Patryk Pomaski (94), Kamil Dziengielewicz (89), Dariusz Brzeski (90).
Trener
Jacek Grembocki.
Przybyli
Odeszli
Krzysztof Stencel (GKS Żukowo), Paweł Recłaf (nie wznowił treningów).
Cartusia II Kartuzy
Klasa okręgowa - gr I, 4 miejsce, 24 pkt
Bramkarze
Szymon Muńko (89), Kajetan Pytka (92).
Obrońcy
Krzysztof Baranowski (89), Marcin Kolka (88), Adam Krauze (90), Radosław Uzarek (86), Seweryn Wroński (92), Bartłomiej Biernat (94). Ludwik Tyc (86).
Pomocnicy
Damian Formella (89), Wojciech Hufnagel (89), Paweł Juraszek (89), Adam Kordyl (92), Rafał Langa (87), Michał Papina (92), Tomasz Synak (90), Piotr Jakubek (93), Arkadiusz Kordyl (88).
Napastnicy
Patryk Więckiewicz (92), Dawid Papina (87), Bartosz Heinowski (90), Maciej Konkol (82), Patryk Kostuch (91).
Trener
Marcin Ratke.
Przybyli
Tyc (BKS Warmianka Bęsia), Ar. Kordyl (z pierwszej drużyny), Konkol (wolny zawodnik), Kostuch (wrócił do gry).
Odeszli
Jakub Hoffmann (Radunia Stężyca), Łukasz Jankowski (pierwsza drużyna).
GKS BS Sierakowice
Klasa okręgowa - gr I, 11 miejsce, 18 pkt
Bramkarze
Maciej Zengierski (85), Szymon Mielewczyk (95).
Obrońcy
Bartosz Kultys (87), Rafał Gliszczyński (84), Paweł Labuda (90), Daniel Malek (82), Wojciech Mierski (88), Seweryn Stencel (95), Karol Sychta (89).
Pomocnicy
Dawid Bulczak (92), Bogdan Deik (82), Krystian Gilmajster (80), Aleksander Klejna (91), Rafał Kotłowski (94), Damian Nikel (89), Mateusz Studziński (94), Wojciech Uzar (85), Tadeusz Naczk (90), Mateusz Kowalczyk (91).
Napastnicy
Maciej Jóskowski (87), Dawid Klejna (96), Dariusz Kropidłowski (93).
Trener
Ireneusz Zarach.
Przybyli
Nikel (Gryf Goręczyno), D.Klejna (z zespołu juniorów), Naczk (KS Kamienica Królewska)
Odeszli
Rafał Bronk (GKS Linia), Piotr Biernat (KS Kamienica Królewska).
Sporting Leźno
klasa okręgowa - gr I, 13 miejsce, 15 pkt
Bramkarze
Maciej Głogowski (91), Piotr Bach (91), Dariusz Kaniewski (91).
Obrońcy
Damian Szwed (92), Kacper Malicki (91), Michał Buraczewski (89), Sławomir Lipkowski (85), Dawid Barzowski (93), Szymon Stencel (92), Paweł Pęczak (77).
Pomocnicy
Oliwier Bławat (92), Łukasz Cyperski (92), Jakub Lach (93), Łukasz Wójcik (93), Michał Sałanowski (80), Leszek Kuszelewicz (91), Damian Pawelczyk (90), Artur Miąskowski (91), Michał Wardyn (90).
Napastnicy
Rafał Łazuta (91), Rafał Przybyszewski (77), Krzysztof Bazichowski (84), Kamil Pazur (89).
Trener
Rafał Przybyszewski.
Przybyli
Barzowski, Stencel, Miąskowski, Bach (GKS Przodkowo), Wardyn (Józefów Józefovia), Kaniewski (Polonia Gdańsk), Pęczak (wolny zawodnik, ostatnio Kaszubia Kościerzyna).
Odeszli
Sylwester Skrzyński (wyjazd zagranicę), Michał Kobylski, Grzegorz Gliszczyński, Jarosław Wojdaś (nie wznowili treningów).
Radunia Stężyca
klasa okręgowa - gr II, 8 miejsce, 22 pkt
Bramkarze
Jarosław Ochal (88), Łukasz Pałasz (93).
Obrońcy
Michał Bruski (91), Marek Hinc (88), Bartłomiej Biber (82), Mateusz Cyman (94), Dominik Kulwikowski (94), Radosław Maszk (82), Michał Mejer (89).
Pomocnicy
Damian Hinca (89), Marcin Szmytke (81), Mateusz Zarach (86), Christian Domaschke (92), Emanuel Domaschke (95), Michał Mejer II (96), Bartłomiej Węsiora (90), Dawid Ziegert (95), Daniel Groth (93).
Napastnicy
Krzysztof Cichosz (92), Jakub Ferdynus (89), Bartosz Stencel (96), Jakub Hoffmann (88).
Trener
Ireneusz Stencel.
Przybyli
Hoffmann (Cartusia 1923 Kartuzy), Pałasz (Wietcisa Skarszewy), Groth (GKS Przodkowo).
Odeszli
Mateusz Witomski (Obra Kościan), Adam Zaborowski (wyjazd na studia), Szymon Zarach (kontuzja), Jakub Naczk (zrezygnował z gry).
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?