Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym. Patrycja Lorkowska ze srebrem, dziś Sajnok i Kaiser

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym 2014 w Bieganowie. Patrycja Lorkowska na drugim stopniu podium w kategorii juniorek młodszych ze zbiorów Cartusii Kartuzy
Patrycja Lorkowska, zawodniczka Cartusii Kartuzy, zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym 2014 w Bieganowie. Dziesiąte miejsce zajęła Magdalena Król. W niedzielę startują Szymon Sajnok i Adrian Kaiser.

Jest pierwszy medal dla kolarzy Cartusii Kartuzy w przełajowych Mistrzostwach Polski w Bieganowie. Oczekiwań nie zawiodła Patrycja Lorkowska, która została wicemistrzynią kraju w kategorii juniorem młodszych. jako jedyna ze startujących próbowała nawiązać walkę z Katarzyną Sochą (KLKS Azalia Brzózka Królewska), ale ostatecznie straciła do niej 44 sekundy.

W sobotę startowała też druga kartuzianka Magdalena Król, która uplasowała się na dziesiątej pozycji w kategorii młodziczek.

W niedzielę drugi dzień mistrzostw i kolejne szanse na sukces dla Cartusii. Na starcie wyścigu juniorów staną Szymon Sajnok i Adrian Kaiser.