Mecz GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno zakończył się remisem 1:1

(J.S.)
Bardzo dobre spotkanie rozegrali liderzy tabeli III ligi bałtyckiej . Mecz GKS Przodkowo i KS Chwaszczyno na stadionie w Przodkowie zakończył się remisem 1:1, po rzucie karnym w 50 minucie dla KS Chwaszczyno i wyrównaniu w 76 minucie ze strony gospodarzy.

Mecz GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno obfitował w wiele szybkich akcji. Dopisała pogoda i publiczność.
Jak powiedział Aleksander Cybulski, trener KS Chwaszczyno po spotkaniu - remis na wyjeździe jest sukcesem. My tracimy 2 punkty, oni tracą dwa, status quo zostało utrzymany. Ten remis był bardzo zasłużony. Do końca tej rundy będziemy mieć trudne mecze, bo będziemy grać z zespołami z górnej połówki tabeli. Ale mamy bardzo dobry kapitał - 18 punktów jak dla beniaminka - jestem bardzo zadowolony.

Za tydzień o godz. 15 na stadionie w Przodkowie zagra GKS Przodkowo z Kaszubią Kościerzyna.