Mecz GKS Cartusia - Vineta Wolin 1:3 - był pełen dramatycznych zwrotów

(J.S.)
Niezwykle emocjonujący mecz rozegrali piłkarze Cartusii - na własnym stadionie przegrali z Vinetą Wolin 1:3, choć pierwszą połowę wygrywali 1:0.

Pierwsza bramka GKS Cartusia padła w 10 minucie - jej strzelcem był Patryk Sidor. Kolejne gole strzelili zawodnicy Vinety Wolin.

Gospodarze zagrali niezbyt udany mecz, oddając inicjatywę i pole przeciwnikowi.
Do tego kończyli mecz w osłabionym składzie, po dwóch czerwonych kartkach - dla Wojciecha Sterczewskiego (51’) i Michała Jajkowskiego (81’). Ten ostatni uległ wcześniej kontuzji - z wybitym barkiem został odwieziony do szpitala. Sędzia pokazał mu jednak czerwoną kartkę a niecenzuralne odezwanie się.Przez ostatnie 10 minut bramki strzegł Robert Zbrzyzny.

Składy drużyn :
Cartusia: Jajkowski- Nałęcz (38’ Adamkiewicz), Pietrewicz, Zbrzyzny, Sterczewski- Dawidowski (65’ Wenta), Skierkowski, Bejrowski (65’ Konchuk), Sidor, Bujnowski- Brzeski;

Vineta: Rechtziegel- Łodyga, Jeż, Skorb, Tarka (85’ Chamera), Adamczak, Ława (92’ Mądry), Nagórski Adrian (90’ Kacperek), Pogorzelczyk (73’ Gałecki), Wittbrodt, Nagórski Adam;