Mecz Cartusia 1923 - Wierzyca Pelplin 1:1

(J.S.)
Remisem zakończył się mecz Cartusia 1923 - Wierzyca Pelplin 1:1. Gospodarze prowadzili w pierwszej połowie, po bramce Patryka Brzeskiego. Niestety, w 65 minucie gola strzelili goście i remis utrzymał się do końca spotkania.

Składy drużyn
Cartusia: Jajkowski- Nałęcz, Mitura, Bejrowski, Dawidowski- Bujnowski, Skierkowski, Pietrewicz, Sidor, Adamkiewicz- Brzeski
Rez.:Babiński- Hufnagel, Kordyl, Miłosz

Wierzyca Pelplin: Czapiewski D. – Bujanowski (86’ Szweda), Chyła, Czpiewski R., Kamiński, Kaczmarek, Kaszuba, Skalski (82’ Nawrocki), Meler, Racki, Sławiński (78’ Drewek);
Rez.: Janka- Drewek, Nawrocki, Szweda, Imianowski, Kuros