Kolejna wygrana Cartusii

(KK.)
Tymoteusz Małecki strzela drugą bramkę dla Cartusii w meczu z Sierakowicami.
W kolejnym meczu sparingowym zespół Cartusii rozgromił na swoim boisku V ligowy GKS Sierakowice 5:0 (3:0). Dwie pierwsze bramki Cartusia zdobyła ze stałych fragmentów gry.

W kolejnym meczu sparingowym zespół Cartusii rozgromił na swoim boisku V ligowy GKS Sierakowice 5:0 (3:0). Dwie pierwsze bramki Cartusia zdobyła ze stałych fragmentów gry. Pierwszą na swym koncie zapisał Piotr Młyński, który przelobował bramkarza gości, Ludwika Manuszewskiego. W parę minut później Tymoteusz Małecki strzałem głową zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu. Zdecydowana przewaga kartuskiej drużyny została udowodniona przepiękna bramką w wykonaniu Pawła Budziwojskiego. Strzałem pod poprzeczkę pokonał bezradnego bramkarza Sierakowic.

Po przerwie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Paweł Budziwojski, który po dynamicznym wejściu do dośrodkowania ze skrzydła, strzałem głową pokonał Ludwika Manuszewskiego. Pomimo licznych prób, gościom nie udało się zdobyć kontaktowej bramki. W samej końcówce meczu po jednej z kontr kartuzianin 17 letni Michał Kitowski, zdobył piątą bramkę dla zespołu Jacka Grembockiego.
Skład Cartusii: Łukasz Jankowski - Artur Supernak, Aleksander Cybulski, Tymoteusz Małecki, Rafał Przybyszewski, Paweł Pytka, Mirosław Sprenga, Paweł Budziwojski, Michał Klaman, Piotr Młyński, Dariusz Skrzypczak. Po przerwie na murawę weszli Filip Żemojtel, Michał Jankowski, Paweł Jankowski, Tomasz Fortuniak, Michał Kitowski .