Kartuzy. Liga siatkowej - zbliżają sie ostateczne rozstrzygnięcia

(U)
W pierwszym meczu czwartej kolejki Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej spotkały się drużyny UKS Orzeł Kartuzy i Krasnale Kartuzy. Zawodnicy beniaminka ligi Krasnale robią systematyczne postępy i zdobywają coraz ...

W pierwszym meczu czwartej kolejki Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej spotkały się drużyny UKS Orzeł Kartuzy i Krasnale Kartuzy. Zawodnicy beniaminka ligi Krasnale robią systematyczne postępy i zdobywają coraz więcej punktów, mimo że spotkania przegrywają - ostatnie 2:0. Drugi mecz pomiędzy PIDM Kunikowski Przodkowo a Krasale Kartuzy zakończył się zdecydowanym zwycięstwem 2:0.

Kolejne spotkanie to wyrównany pojedynek pomiędzy drużynami PUB Kapitol Kartuzy i UKS Orzeł. Pierwszy set to prowadzenie PUB Kapitol do stanu 18:18. Po autowym ataku Sławomira Grajewskiego na prowadzenie wyszła drużyna Orła. Jednak w końcówce skuteczna gra Romana Zwary i Tomasza Rosołowskiego przesądziła o wygranej PUB Kapitol 25:19. Drugi set to zdecydowane prowadzenie UKS Orzeł, wynoszące nawet 10 punktów 11:21. Set po dobrej grze, szczególnie w bloku zawodników Orła, zakończył się wynikiem 17:25. Trzeci set to gra na stojąco zawodników UKS i przewaga PUB Kapitol 6:1, 10:3 i wygrana 15:7.

W kolejnym meczu spotkały się pierwsza i trzecia drużyna obecnych rozgrywek. W spotkaniu tym Kunikowski przeważał od początku do końca w każdym secie. Zawodnicy Kapitolu bardzo słabo odbierali trudną zagrywkę zawodników z Przodkowa, szczególnie jej kapitana Karola Tredera. Pierwszy set to wygrana 25:19, w drugim przewaga PIDM Knikowski była jeszcze większa 25:11.

O tytule Mistrza Kartuskiej Ligi zadecyduje mecz Powersystemu i PIDM Kunikowski, który zostanie rozegrany w następnej kolejce. W ostatnim spotkaniu PUB Kapitol pokonał KSS Sokół wynikiem 2:0.