KARTUZY. Kapitol i Powersystem bez porażki

(U)
Kapitol Kartuzy: Andrzej Brylowski, Andrzej Lis, Krzysztof Rosołowski, Witold Lis, Roman Zwara, Krzysztof Zwara, (Sławomira Grajewskiego - brak na zdjęciu).
Czwarta kolejka Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej była bardzo zacięta. W niektórych spotkaniach powodem ostrej gry było to, że mecze te decydowały o zakwalifikowaniu się drużyn do drugiej rundy rozgrywek.

Najciekawszym spotkaniem był mecz pomiędzy UKS Klukowa Huta a PIDM Kunikowski Przodkowo. Od pierwszej piłki rozgorzała walka o każdy punkt, jednak inicjatywa była po stronie Klukowej Huty, która pierwszego seta wygrała 26:24. Drugi set wygrała drużyna PIDM Kunikowski 25:18 po dobrych atakach Sylwestra Formeli i kiwkach Daniela Lewny. W trzecim secie od początku prowadziła drużyna z Przodkowa, która wygrała wynikiem 17:15.

Wyniki czwartej kolejki: GTA Goręczyno - UKS Orzeł Kartuzy 1:2, UKS Orzeł Kartuzy - Bat Junior Sierakowice 2:0, KSS Sokół Kartuzy - GTA Goręczyno 2:0, Bat Junior Sierakowice - IKS Stężyca 1:2, PIDM Kunikowski Przodkowo - KSS Sokół Kartuzy 2:0, IKS Stężyca - Familia Borowo 2:0, UKS Klukowa Huta - PIDM Kunikowski Przodkowo 1:2, Familia Borowo - UKS Klukowa Huta 0:2.
W sobotę w sali Gimnazjum nr 1 w Kartuzach rozegrana zostanie piąta kolejka od godz. 10 do 19.

Organizatorzy ligi, Kaszubskie Stowarzyszenie Sportowe Sokół i Urząd Gminy Kartuzy, zapraszają wszystkich sympatyków siatkówki.

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również