Kartuzy. Cykliści wystartowali

T
Kolarze z klubu Kellys Cartusia Kartuzy wystartowali w Przełajowym Pucharze Polski w Ełku.

Podczas dwudniowych zawodów cykliści z Kartuz byli o włos od zdobycia pierwszych pozycji. Pierwszego dnia Szymon Sajnok przez cały wyścig prowadził, jednak w wyniku defektu roweru ukończył start na trzecim miejscu. Drugiego dnia przegrał na finiszu z Tomaszem Rzeszutkiem z Baszty Bytów i zajął drugie miejsce. Pozostała dwójka kolarzy z kartuskiego klubu – Jakub Kuptz oraz Paweł Okroj zajęli odpowiednio 9 i 10 miejsce pierwszego dnia oraz 8 i 11 miejsce drugiego dnia zawodów.
– W tym roku chcemy wystartować w Przełajowych Mistrzostwach Polski – mówi Aleksandra Zabrocka z klubu Kellys Cartusia Kartuzy. – Kolarze jeżdżą coraz lepiej i mają szanse na wysokie lokaty.