Jedzenie na dowóz w Kartuzach i okolicy. Oto propozycje!

Akcja specjalna zamów z dowozem
Gdzie zamówić jedzenie na dowóz w okolicy? Restauracje nie mogą zapraszać gości do swoich lokali, ale nadal ich przepyszne dania można kupić na wynos lub z dowozem do domu. Jeśli nie masz czasu gotować lub po prostu masz ochotę na coś wyjątkowego do zjedzenia, poznaj ofertę lokalnych firm.

Pizzeria Leone

Pizzeria Leone na ul. Zamkowej w Kartuzach, powstała w lutym 2014 roku. Jako pierwsza wtedy i jedyna teraz, piecze pizze w piecu opalanym drewnem bukowym i dębowym. Zaletą pieca jest szybkość wypieku, pyszną i chrupiącą pizzę możemy się cieszyć już 3-4 minutach. Gwarancją smaku są starannie dobrane składniki.

Tu podaj tekst alternatywny

Pizzeria Leone
ul. Zamkowa 45
tel. 666 579 381
www.leonekartuzy.pl

Bemol

Dla wielu znak chromatyczny, obniżający wysokość dźwięku o pół tonu, dla mieszkańców Kartuz Bemol to przede wszystkim dobre jedzenie. W poszukiwaniu najlepszych burgerów i zapiekanek w Kartuzach warto udać się do Bemol Cafe Bistro. Teraz w nowej lokalizacji, w centrum miasta kusi bogatą ofertą. Oczywiście nie brakuje oferty dowozów zarówno telefonicznych, jak i przez internet. Firma Bemol na stałe wpisała się już na mapie gastronomicznej miasta. Początki pizzerii, która znajduje się na ul. Kościuszki w Kartuzach, sięgają 1998 roku. Obecna oferta została poszerzona także o Bemol Cafe z burgerami i zapiekankami, na ul. Rynek 2.

Tu podaj tekst alternatywny

Bemol Cafe Bistro
ul. Rynek 2
tel. 533 877 555
www.bemolcafe.pl

Pizzeria Bemol
ul. Kościuszki 19
tel. 661 327 454
www.bemol.kartuzy.pl

Restauracja Rondo

Od lat działająca na kartuskim Rynku zaspokaja podniebienia każdego kto ją odwiedzi. W menu znajdziemy tradycyjne dania polskie i kaszubskie, ale też włoską pizzę i makarony.

W przestronnej sali można skosztować włoskiej kawy Ricos Cafe. Aby wzbogacić smak kawy i umilić sobie czas, warto spróbować własnych ciast oraz różnego rodzaju deserów. Mieszkańcy i turyści mogą tu spędzić naprawdę miłe chwile.

Tu podaj tekst alternatywny

Restauracja Rondo
ul. Dworcowa 6
tel. 58 681 13 97
www.rondo.kartuzy.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie